Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

KINO PLENEROWE przed plebanią!

📣 Kochani, co powiecie na KINO PLENEROWE?

✔ Tak?! Dzięki zaangażowaniu naszej parafialnej grupy charytatywnej już w następną niedzielę (09.07.2023 r.) zapraszamy wszystkich chętnych na piknikowe kino plenerowe! W niedzielę zabierzcie swoje rodziny, znajomych i przyjaciół, a już dziś ⏩ udostępnijcie ⏪ tą wiadomość dalej, żeby dotarła do jak największej ilości osób!

🎬 Zaczynamy o godzinie 20:00 – animacjami i zabawami dla dzieci, a o godzinie 21:00 rozpoczniemy wyświetlanie światowego hitu, o którym nie milkną echa: 🎞 The Chosen – serial o życiu Jezusa! Pierwsze 2 odcinki!

⚠ Uwaga! Kino będzie miało formę piknikową, dlatego prosimy uczestników o zabranie ze sobą kocy / leżaków / karimat / itp.

🍰 Podczas seansu będzie możliwość zakupienia za dowolną ofiarę ciasta oraz kawy i herbaty, zaś dochód przeznaczony zostanie na działalność parafialnej grupy charytatywnej i kolejne akcje społeczne.

👍👎 Jeżeli Wasz odbiór będzie dobry i będzie wśród Was chęć do oglądania kolejnych odcinków, zorganizujemy kolejne projekcje!

❤ SERDECZNIE ZAPRASZAMY!