Uprzejmie przypominamy o konieczności dokonania rocznej opłaty na utrzymanie cmentarza Rzymskokatolickiej Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie (ul. Św. Floriana 62, 32-051 Krzęcin).
Opłaty można dokonać poprzez: wpłatę w kancelarii (od pon. do pt. po wieczornej Mszy św.), wrzucenie opisanej koperty z danymi do skarbony w kościele parafialnym w Krzęcinie lub wpłatę na konto parafii:
Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie, ul. Św. Floriana 62, 32-051 Krzęcin
Nr konta bankowego: 18 8591 0007 0310 0564 2638 0001
Tytułem: Opłata cmentarna za (numer grobu).
Szczegółowych informacji udziela pracownik kancelarii: w piątki po wieczornej mszy świętej oraz mailowo: cmentarz@parafiakrzecin.pl.

UWAGA!
Jeżeli opłata roczna została już uregulowana, prosimy o zignorowanie niniejszego komunikatu!

– Opłaty regulowane poprzez wrzucenie do skarbony w kościele są ewidencjonowane co kwartał!
– Opłaty regulowane przelewem bankowym są ewidencjonowane co 2 miesiące!
– Opłaty regulowane osobiście w kancelarii są ewidencjonowane natychmiastowo!