Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

INWENTARYZACJA CMENTARZA

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Drodzy Siostry i Bracia, w ostatnim czasie przeprowadziliśmy kompleksową inwentaryzację terenu parafialnego cmentarza w Krzęcinie. W związku z tym – jako zarządca terenu, proszę wszystkie rodziny opiekujące się grobami na naszym cmentarzu – o obowiązkowe złożenie informacji dotyczącej grobów.

Konieczne jest podanie takich danych, jak: aktualny opiekun grobu (imię, nazwisko, adres i numer telefonu), umiejscowienie (kwatera, rząd, numer grobu) oraz osoby w nim spoczywające.

Nową, szczegółową numerację grobów będzie można sprawdzić na planach w gablotach kościelnych, na stronie internetowej parafii: parafiakrzecin.pl/cmentarz lub w kancelarii parafialnej. Dane będą przejmowane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 sierpnia br. mailowo na adres cmentarz@parafiakrzecin.pl, zapisane na kartce wrzuconej do skarbony w kościele lub złożone w kancelarii.  

Zebranie wymienionych danych jest niezbędne do ustalenia dysponentów oraz obowiązujących okresów dzierżawczych grobów. Już teraz dziękuję za Wasze zaangażowanie! Szczęść Boże! 

Ksiądz Proboszcz