Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Pomoc Ukrainie

W imię solidarności z walczącą o suwerenność swego kraju Ukrainą nasza Parafia organizuje pomoc w postaci – po pierwsze – przyjęcia rodziny z Ukrainy z zamieszkaniem w Organistówce. Z tej racji zwracamy się z prośbą o przekazanie 3 wersalek do spania. W tej sprawie proszę kontaktować się z p. Teresą naszą sołtyską.

– po drugie – składka w Środę Popielcową będzie przeznaczona na pomoc Ukrainie, na ten cel zbierane będą również ofiary do puszek w następną niedzielę.

Jutro podczas każdej Mszy św. będzie odczytany komunikat Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski, a po Komunii św. odśpiewamy suplikacje w intencji pokoju w Ukrainie i na świecie. Niech nie zabraknie modlitwy i postu w intencji ocalenia życia i zdrowia naszych sióstr i braci w Ukrainie.

Ksiądz Proboszcz