Intencje mszalne

28 listopada  2021 – niedziela:

7:00   + Eugeniusz Chmielarczyk

7:00   +Marian Żmuda 27 r. śm., rodzice, teściowie

9:00   + Jan, Helena Grabińska, s. Bogusław

9:00   + Jan Motyka

11:00 + Amelia, Franciszek Zięcik

11:00 + Jan Kunicki

13:00 + Mieczysław, Aniela Lesiak

13:00 Dziękczynno-błagalna w 7 r. ślubu Jarosława i Jagody

17:00 + Stanisław, Aniela Żmuda, Franciszek Żmuda

29 listopada  2021 – poniedziałek:

6:30   + Bronisław Wycisk, rodzice

6:30   + Maria Woźniak

18:00 + Aniela, Franciszek Wędzicha, z. Franciszek, rodzice, Krystyna Bylica

18:00 + Maria Żmuda

30 listopada  2021 – wtorek:

6:30   + Danuta Serwin 1r. śm.

18:00 + Andrzej Piwowoński, rodzice

18:00 + Marta Kurlit 4r. śm. Wojciech Żak 7r. śm

1 grudnia    2021 – środa:

6:30   + Władysława Sekuła 3r. śm., m. Bronisław, s. Ryszard

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnaych

2 grudnia  2021 – czwartek:

06:30 + Anna Czachor 1r. śm.

06:30 + Aleksandra Solecka 10 r. śm., m. Antoni

18:00 Za kapłanów

18:00 + Roman Orzechowski 4 r. śm.

3 grudnia  2021 – piątek:

06:30 + Zofia, Piotr Góralczyk, Józef i Maria Żmuda

06:30 + Maria, Bronisław Stokłosa

18:00 Zbiorowa  za zmarłych

+ Tadeusz Guguła (od Beaty i Marcina Śpiołek)

+ Janusz Lipiarz (od rodziny Działowych z Ochodzy)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od uczniów-wychowanków z rocznika 1961)

+ Zofia Ruśniak (od wnuka Pawła z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od Adama Mateusza i Andrzeja Turaj)

+ Zuzanna Kapusta ( od wnuczki Patrycji)

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów córki Ani z pracy z Valeo APU 4 zmiana B)

+ Anna Czachor (od rodziny Strzelczyków)

+ Władysław Lelek ( od Rodziny Sikora z Marcyporęby i Olkusza)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Błasiaków z Krakowa)

+Aniela Zegar (od syna Grzegorza z rodziną)

+ Otylia Żmuda (od sąsiada Adama Pacułta z rodziną)m. Edward

+ Andrzej Gajewski (od Zarządu i Pracowników Firmy ZWSE Kraków SA)

+ Józef Kowalczyk (od Chrzesnicy Marzeny z Rodziną)

+ Stanisław Lelek (od Janiny Jankowicz)

+ Franciszek Wycisk (od wnuczki Natalii)

+Wincenty Zięcik (od Elzbiety Majcherczyk z Polanki)

+ Maria Woźniak (od koleżanek córki Kasi ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skaiwnie)

+ Maria Żmuda (od Jana Leśniak z rodziną)

+ Henryk Brózda (od sąsiadów Wikoszów, Tokarczyków i Biernacików)

+ Czesław Tomasik (od Rodziny Gajewskich i Chwajów)

+ Władysław Sekuła (od Haliny i Mariana Sekuła)

+  Waleria Garlacz (od Marii i Wiesława Jazowskich)

+ Krystyna Bylica (od sąsiadów)

+ Franciszek Niechaj (od sąsiadów Oczkosiów i Jankowiczów)

+ Józef Badura (od rodziny Gołuchowic)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od koleżanek z Sosnowic i Paszkówki)

+ Henryk Lach (od chrześnicy Janiny Flinta z Krakowa z rodziną)

+ Roman Kowalczyk (od Adama , Tadeusza Badura)

+ Marek Urant (od sasiadów)

+ Michał Potaczek (od rodziny Mularczyków z Brzeźnicy)

+ Maria Pasierbek (od Marii Ciernia)

+ Kacper Sasor

+ Rozalia Jachymczyk (od Rozali Pękala)

+ Stefan Sasor (od wnuka Kamila)

4 grudnia  2021 sobota:

6:30   + Wincenty, Adela Lelek, c. Maria, s.s. Józef i Marian

6:30   + Maria, Jan Rzepisko

18:00 + Bronisław Wycisk

5 grudnia  2021 – niedziela:

7:00   + Jan Kowalczyk

7:00   + Maria Mrożek,c. Anna, z. Józef; Józef Lelek

9:00   + Kazimierz, Joanna Domagała, s. Władysław

9:00   + Stanisław Żmuda, rodzice, teściowie

11:00 + Aldona Stopa z dziećmi

11:00 + Władysława, Józef Turaj

13:00 + Zofia, Stanisław Chmielarczyk

13:00 + Piotr, Tekla Badura, c.c. Anna i Maria

17:00 + Stanisław Żmuda, rodzice i teściowie