Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

31 października  2021 – niedziela:

 7:00  + Andrzej Mrożek 27 r. śm.

 9:00  + Zofia, Franciszek Kapuścińscy, s. Sławomir

11:00 + Janina Majcherczyk 3 r. śm, m. Stanisław

13:00 + Paweł, Stanisława Klęk

17:00 + Grzegorz Rudecki 1 r. śm.

1 listopada  2021 – poniedziałek:

 7:00  + Piotr Jankowicz

 7:00  + Jan Kochana, ż. Henryka

 9:00  Dziękczynno-błagalna w intencji Róży Bożej Rodzicielki i zmarłe członkinie

 9:00  + Ryszard Malinowski 4 r. śm., s. Piotr, rodzice

11:00 + Mariusz Czopek

11:00 + Anna, Józef Sekuła, s. Kazimierz, rodzice

14:00 + Irena, Stefan Trzyszczyk, rodzice

14:00 + Edward, Otylia Żmuda, w. Katarzyna

2 listopada  2021 – wtorek:

 7:00  + Władysław Żak, Leon Zięcik, ż. Maria, s. Stanisław

 7:00  + Stanisław Żmuda 1 r. śm.

10:00 + Parafian

10:00 + Członkinie Róży MB Gromnicznej

18:00 + Stanisław Tałach, s. Leszek

18:00 + Maria, Mieczysław Pałac, Mieczysław Szwed

3 listopada    2021 – środa:

 7:00  + Władysław Jankowicz 1 r. śm.

 7:00  + Zofia Dąbrowska

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

4 listopada  2021 – czwartek:

 7:00  + Za zmarłych kapłanów

 7:00  Za kapłanów

18:00 + Karol Lelek

18:00 ++  Z  Róży Św. Floriana i  z rodzin

5 listopada  2021 – piątek:

 7:00  O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Stanisławy

 7:00  + Józef Żak

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od sąsiadki Lelek)

+ Tadeusz Guguła (od Darii i Amadeusza)

+ Janusz Lipiarz (od kolegi Stanisłwa)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Sylwi i Mateusza Kromka)

+ Władysław Jankowicz ( od kolezanki Dominiki Mytyl z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od Karola i Ilony Zawady)

+ Danuta Serwin (od Bogusława i Adama Kowalczyk)

+ Władysław Lelek (od Katarzyny i Daniela Bandoła)

+ Mieczysław Pałac (od Stanisławy Kolasa z rodziną)

+ Aniela Zegar (od Agnieszki Jaróg z Rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Ewy Żmuda z córką Weroniką)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od Haliny Gaczorek)

+ Andrzej Gajewski (od Rodzin: Bylica, Ciernia, Ciernia-Janik,Grobelny, Grzebinoga, Rak, Wąsowicz, Wójs)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadki Janiny z rodziną)

+ Stanisław Lelek (od Rodziny Świerkosz i Korzeniowskich)

+ Franciszek Wycisk (od Danuty Łyczak z rodziną)

+Anna Boczoń (od Barbary i Józefa Grzanka)

+ Wincenty Zięcik (od sąsiadów Urantów z rodziną)

+ Maria Woźniak (od Anny Piela z rodziną)

+ Maria Żmuda (od Doroty i Eweliny Scisłowicz)

+ Henryk Brózda (od Włodzimierza i Bożeny Ożóg z Przytkowic)

+ Czesław Tomasik (od swatowej Zofii Pamuła z Brzeźnicy)

+ Władysław Sekuła (od bratanka z rodziną)

+ Waleria Garlacz (od  Róży MB Bolesnej)

+ Krystyna Bylica (od Dyrekcji i Pracowników Szkoły w Zelczynie)

+ Franciszek Niechaj (od rodziny Chrostków ze Zelczyny)

+ Józef Badura (od sąsiadów domu rodzinnego Wasyl i Lelek)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej i Klubu Seniora)

+ Henryk Lach (od Rodziny Mruc z Krzęcina)

+ Ryszard Malinowski 4r. śm

+ Kacper Sasor (od kuzynów i kuzynek)

+ Stanisław Zięcik

+ Władysław i Helena Świerkosz

18:00 + + Z  Róży MB Królowej Polski

6 listopada   2021 sobota:

 7:00  + Helena, Genowefa i Stanisław Malinowscy

 7:00  + Stanisław, Aniela Żmuda, s. Franciszek, z. Stanisław, Franciszek Żmuda

18:00 Dziękczynno-błagalna z okazji 50 r. ur.

7 listopada  2021 – niedziela:

 7:00  + Jan Piszczek 6 r. śm.

 7:00  + Mieczysław Kuberski

 9:00  + Marian Godzik

 9:00  Dziękczynno-błagalna w 45 r. ślubu dla Jerzego i Grażyny

11:00 ++ Z  Róży MB Różańcowej

11:00 + Tadeusz Morek, Czesław, Anna Szydłowscy

13:00 + Agnieszka Żmuda, m. Błażej

13:00 + Stanisław Gotfryd

17:00 + Zofia Wróblewska 33 r. śm., Franciszek, s. Józef