Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Słowo ks. Proboszcza

 Czas Bożego Narodzenia przypomina nam, że na świecie jest miłość, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje. Jest na wyciągnięcie naszych rąk jako nadzieja każdego z nas i całego świata. Bóg pragnie, abyśmy przyjęli Go do serca, do swojego domu, do swojego życia. Przyjęli i zatroszczyli się o Niego. Dlatego przychodzi na świat jako Dziecię.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy trudzili się nad świątecznym wystrojem naszej świątyni i uroczystą oprawą świąt, zwłaszcza zespołowi ludzi za   zaprojektowanie i wykonanie szopki, na czele z panami Klimkowiczami, panu Kościelnemu, panu Organiście, liturgicznej służbie ołtarza, jak i wszystkim sprzątającym. Bardzo dziękujemy za dar 10 choinek   p. Adamowi Bylica poza choinkami w prezbiterium, które zostały zakupione. Bardzo dziękuję  firmie Lauda za poręcze ze stali nierdzewnej do   schodów przy naszej świątyni.  Szczególnie dziękuję swojemu bratu w kapłaństwie  ks. Jackowi za  zaangażowanie  i posługę  w ostatnich dniach.  

Wszystkim drogim parafianom, dobrodziejom, gościom życzymy, żeby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu każdego dnia i były nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwie błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!