Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

31 maja  2020 – niedziela:

07:00 + Edward, Rozalia Pacułt

08:00 + Ks. Władysław Jankowicz

09:00 + Aniela, Franciszek Wędzicha, zięć Franciszek

10:00 + Rafał Żmuda

11:00 + Bronisława Młotkowska r. śm., m. Piotr

13:00 + Stanisław, Anna Grabowscy; Stanisław Kowalczyk

17:00 +Aniela, Lucjan Żmuda

1 czerwiec – poniedziałek:

07:00 + Anna Sekuła r. śm., m. Józef, s. Kazimierz

10:00 + Mariann Godzik

10:00 + Mariusz Czopek

18:00 + Tadeusz Czara, ż. Stefania, c. Maria, Kazimierz i Edward

2 czerwiec – wtorek:

07:00 + Eugeniusz, Zofia Badura r. śm.

18:00 + Maria, Bronisław Stokłosa

3 czerwiec -2020 – środa:

07:00 + Anna, Wincenty Lelek

18:00 – Nowenna w intencjach dziękczynno-błagalnych

4 czerwiec- 2020 – czwartek:

07:00 + Stanisław Grabowski 8 r. śm., s.s. Mirosław, Krzysztof

07:00 + Marian Godzik

18:00 Za kapłanów i o powołania kapłańskie

18:00 + Michał Dunaj 2 r. śm.

 5 czerwiec 2020 – piątek:

07:00 + Zofia, Józef Mrożek, rodzice, z. Krzysztof

07:00 + Marek Talaga

18:00 zbiorowa za zmarłych

+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od pracowników Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie) 

+ Maria Majcherczyk (od Zofii Waga z Przytkowic)

+ Franciszek Kęs (od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie) 

+ Maria Adamus (od koleżanek i kolegów Eweliny z malarni) 

+ Roman Wyroba (od Anny Jasińskiej z rodziną)

+ Marian Skorus (od rodziny Opyrchałów i rodziny Palów z Facimiecha) 

+ Józef Hucisko (od koleżanek i kolegów z pracy żony Małgorzaty Firmy Lajkonik) 

+ Stanisław Knapik (od pracowników Przychodni Zdrowia – Skawina) 

+ Tadeusz Wróbel (od brata Stanisława z synem i żoną)

+ Leszek Wycisk (od chrześniaka Michała z rodziną)

+ Józef Lelek (od przyjaciół z Makowa Podhalańskiego)

 + Jan Jezioro (od szwagra Czesława Kuraś z żoną)

+ Józef Morawa (od Stefanii Piszczek) + Anna Żmuda (od rodziny Leleków i Ożogów)

 + Stefania Słonina (od Marii Słonina i zmarłych z rodzinySłoninów) 

+ Franciszek Ciernia (od Haliny Janik z córką Kingą)

 + Ryszard Malinowski (od Rady Sołeckiej z Zelczyny)

+ Kazimierz Hyla (od przyjaciółek córki Agnieszki)

+ Marta Kurlit (od kuzyna Łukasza z rodziną)

+ Maria Sekuła (od wujka Wincentego z rodziną)

 + Elżbieta Jagocha (od wnuka Władysława z rodziną)

+ Zofia Słonina (od rodziny Bułatów)

+ Michał Dunaj (od kuzynki Marioli i Klaudii Jachymczyk)

+ Stanisława Czernachowska (od Andrzeja i Janiny Kolasa) 

+ Ryszard Garlacz (od rodziny Horwatów i Sosztaków z Podolan) 

+ Irena Żmuda (od syna Józefa z żoną)

+ Aleksander Szwed (od koleżanek córki Marty ze sklapu Babetta) 

+ Rafał Żmuda (od Władysław Madej z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od Urszuli z rodziną)

+ Władysław Miśkiewicz (od bratanka Grzegorza z rodziną) 

+ Stanisław Kolasa (od Haliny i Tadeusza Ziemba z rodziną) 

+ Janusz Lelek (od kuzyna Józefa z Jurczyc z rodziną)

 + Kazimiera Kudła (od sąsiadów)

 + Jan Kaszuba (od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej) 

+ Helena Kurowska (od sąsiadów Adamus)

+ Adela Kęs (od wnuka Mariusza z rodziną) m. Franciszek

+ Józef Łąka (od sąsiada Andrzeja Sekuły)

+ Irena Guguła (od wnuczki Beaty i Damiana)

 + Marian Godzik (od rodziny Zięcików)

 + Aniela Dąbrowska (od sąsiadów córki Danuty)

+ Maria Kochana (od kuzyna Leszka z żoną)

 + Maria Lelek

 + Stanisław Żmuda (od rodziny Parzygnat z Obidowej)

+ Jan Motyka (od sołectwa Grabie)

 + Józef i Józefa Opyrchał 

+ Marian Godzik (od rodziny Jagochów)

+ Tadeusz Guguła (od Teresy Warchał)

+ Jan Bober (od Marii i Lidii z rodziną)

+ Władysław Urant (od Koła Gospodyń wiejskich z Ochodzy)

6 czerwiec   2020 – sobota:

07:00 + Piotr Zięcik 22r. śm., ż. Maria, s. Wiesław

18:00 + Czesława, Ildefons Guderscy

18:00 + Katarzyna Chmielarczyk, Jakub

7 czerwiec   2020 – niedziela:

07:00 O dary Ducha św. na czas matury dla Filipa

07:00 + Leszek Tałach

09:00 + Cecylia Janik 5 r. śm.

09:00 + Wit Młotkowski, ż. Felicja, rodzice

10:00 + Aleksander Żmuda r. śm.

11:00 + Zygmunt Pawłowski

11:00 + Adela, Wincenty Lelek, s.s. Józef, Marian

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. urodzin Zuzanny

13:00 + Andrzej, Aniela Król, s. Józef

17:00 +Józef Sekuła