31 maja 2020 – niedziela:
07:00 + Edward, Rozalia Pacułt
08:00 + Ks. Władysław Jankowicz
09:00 + Aniela, Franciszek Wędzicha, zięć Franciszek
10:00 + Rafał Żmuda
11:00 + Bronisława Młotkowska r. śm., m. Piotr
13:00 + Stanisław, Anna Grabowscy; Stanisław Kowalczyk
17:00 +Aniela, Lucjan Żmuda
1 czerwiec – poniedziałek:
07:00 + Anna Sekuła r. śm., m. Józef, s. Kazimierz
10:00 + Mariann Godzik
10:00 + Mariusz Czopek
18:00 + Tadeusz Czara, ż. Stefania, c. Maria, Kazimierz i Edward
2 czerwiec – wtorek:
07:00 + Eugeniusz, Zofia Badura r. śm.
18:00 + Maria, Bronisław Stokłosa
3 czerwiec -2020 – środa:
07:00 + Anna, Wincenty Lelek
18:00 – Nowenna w intencjach dziękczynno-błagalnych
4 czerwiec- 2020 – czwartek:
07:00 + Stanisław Grabowski 8 r. śm., s.s. Mirosław, Krzysztof
07:00 + Marian Godzik
18:00 Za kapłanów i o powołania kapłańskie
18:00 + Michał Dunaj 2 r. śm.
5 czerwiec 2020 – piątek:
07:00 + Zofia, Józef Mrożek, rodzice, z. Krzysztof
07:00 + Marek Talaga
18:00 zbiorowa za zmarłych
+ Felicja Młotkowska, Wit mąż (od pracowników Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie)
+ Maria Majcherczyk (od Zofii Waga z Przytkowic)
+ Franciszek Kęs (od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)
+ Maria Adamus (od koleżanek i kolegów Eweliny z malarni)
+ Roman Wyroba (od Anny Jasińskiej z rodziną)
+ Marian Skorus (od rodziny Opyrchałów i rodziny Palów z Facimiecha)
+ Józef Hucisko (od koleżanek i kolegów z pracy żony Małgorzaty Firmy Lajkonik)
+ Stanisław Knapik (od pracowników Przychodni Zdrowia – Skawina)
+ Tadeusz Wróbel (od brata Stanisława z synem i żoną)
+ Leszek Wycisk (od chrześniaka Michała z rodziną)
+ Józef Lelek (od przyjaciół z Makowa Podhalańskiego)
+ Jan Jezioro (od szwagra Czesława Kuraś z żoną)
+ Józef Morawa (od Stefanii Piszczek) + Anna Żmuda (od rodziny Leleków i Ożogów)
+ Stefania Słonina (od Marii Słonina i zmarłych z rodzinySłoninów)
+ Franciszek Ciernia (od Haliny Janik z córką Kingą)
+ Ryszard Malinowski (od Rady Sołeckiej z Zelczyny)
+ Kazimierz Hyla (od przyjaciółek córki Agnieszki)
+ Marta Kurlit (od kuzyna Łukasza z rodziną)
+ Maria Sekuła (od wujka Wincentego z rodziną)
+ Elżbieta Jagocha (od wnuka Władysława z rodziną)
+ Zofia Słonina (od rodziny Bułatów)
+ Michał Dunaj (od kuzynki Marioli i Klaudii Jachymczyk)
+ Stanisława Czernachowska (od Andrzeja i Janiny Kolasa)
+ Ryszard Garlacz (od rodziny Horwatów i Sosztaków z Podolan)
+ Irena Żmuda (od syna Józefa z żoną)
+ Aleksander Szwed (od koleżanek córki Marty ze sklapu Babetta)
+ Rafał Żmuda (od Władysław Madej z rodziną)
+ Mariusz Czopek (od Urszuli z rodziną)
+ Władysław Miśkiewicz (od bratanka Grzegorza z rodziną)
+ Stanisław Kolasa (od Haliny i Tadeusza Ziemba z rodziną)
+ Janusz Lelek (od kuzyna Józefa z Jurczyc z rodziną)
+ Kazimiera Kudła (od sąsiadów)
+ Jan Kaszuba (od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej)
+ Helena Kurowska (od sąsiadów Adamus)
+ Adela Kęs (od wnuka Mariusza z rodziną) m. Franciszek
+ Józef Łąka (od sąsiada Andrzeja Sekuły)
+ Irena Guguła (od wnuczki Beaty i Damiana)
+ Marian Godzik (od rodziny Zięcików)
+ Aniela Dąbrowska (od sąsiadów córki Danuty)
+ Maria Kochana (od kuzyna Leszka z żoną)
+ Maria Lelek
+ Stanisław Żmuda (od rodziny Parzygnat z Obidowej)
+ Jan Motyka (od sołectwa Grabie)
+ Józef i Józefa Opyrchał
+ Marian Godzik (od rodziny Jagochów)
+ Tadeusz Guguła (od Teresy Warchał)
+ Jan Bober (od Marii i Lidii z rodziną)
+ Władysław Urant (od Koła Gospodyń wiejskich z Ochodzy)
6 czerwiec 2020 – sobota:
07:00 + Piotr Zięcik 22r. śm., ż. Maria, s. Wiesław
18:00 + Czesława, Ildefons Guderscy
18:00 + Katarzyna Chmielarczyk, Jakub
7 czerwiec 2020 – niedziela:
07:00 O dary Ducha św. na czas matury dla Filipa
07:00 + Leszek Tałach
09:00 + Cecylia Janik 5 r. śm.
09:00 + Wit Młotkowski, ż. Felicja, rodzice
10:00 + Aleksander Żmuda r. śm.
11:00 + Zygmunt Pawłowski
11:00 + Adela, Wincenty Lelek, s.s. Józef, Marian
13:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. urodzin Zuzanny
13:00 + Andrzej, Aniela Król, s. Józef
17:00 +Józef Sekuła