Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

Intencje mszalne

15 marca 2020 – niedziela:

07:00 ++ Krzysztof Knapik 19 r. śm., z rodziny

09:00 ++ Marian Wątor 12 r. śm., ż. Maria, ss. Janusz i Andrzej

11:00 – Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Antoniego

13:00 ++ Zdzisław, Stanisław Gładyś

16:00 Gorzkie Żale

17:00 + Maria Szwed

16 marca 2020 – poniedziałek:

07:00 + Rafał Żmuda

07:00 ++ Józef, Genowefa Pospuła

18:00 ++ Helena, Wincenty Lelek

17 marca 2020 – wtorek:

07:00 + Zbigniew Gorycki

18:00 + Anna Rzepisko 16 r. śm.

18 marca 2020 – środa:

07:00 – Dziękczynna z prośbą o opiekę Św. Józefa nad rodziną

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

19 marca 2020 – czwartek:

07:00 ++ Józef i Rozalia Knapik, z rodziny

07:00 ++ Rozalia i Józef Czopek, c. Wanda

18:00 – Dziękczynno-błagalna w intencji  Róży Św. Józefa

18:00 – Dziękczynno-błagalna z racji imienin  ks. Proboszcza

20 marca 2020 – piątek:

07:00 + Jerzy Sekuła 10 r. śm.

07:00 ++ Józef Pachota, rodzice

18:00 Zbiorowa za zmarłych

 + Władysław Żmuda (od rodziny Mrożków)

 + Anna Grabowska (od rodziny Sołtysów) m. Stanisław

 + Halina Mizura (od rodziny Stawowych)

 + Felicja Młotkowska, Wit mąż (od rodziny Młotkowskich z Łączan)

 + Maria Adamus (od chrześnika Pawła wraz z rodziną)

 + Marian Skorus (od koleżanek z pracy syna Sebastiana)

 + Leszek Wycisk (od Dyrekcji, obecnych i byłych pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

 + Józef Śnieżek (od sąsiadów)

 + Anna Żmuda (od Mieczysława Kuberskiego)

 + Helena Malinowska (od bratanicy Kazimiery z rodziną)

 + Michał Dunaj (od Eweliny Bogusza z rodziną)

 + Maria Barcikowska (od Justyny i Marcina Boryczka)

 + Bronisław Buras (od siostrzenicy Grażyny z rodziną)

 + Ryszard Garlacz (od siostry Marii z mężem)

 + Mirosław Mizura (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

 + Maria Kowalczyk (od Elżbiety i Jana Szydłowskich z Chorowic)

 + Rafał Żmuda (od Marka i Ewy Zielińskich)

 + Teresa Łędzka (od wnuczki Justyny i Pawła)

 + Władysław Miśkiewicz (od koleżanek i kolegów syna Pawła-dział pręty)

 + Irena Miśkiewicz (od Róży MB Bolesnej)

 + Stanisław Kolasa (od rodziny Pękalów ze Skawiny)

 + Janusz Lelek (od sąsiadów Chrostków z Zelczyny)

 + Renata Morawa (od sąsiadów z dołu)

 + Kazimiera Kudła (od Róży MB Dobrej Rady)

 + Krzysztof Grabowski (od sąsiadów Gołuchowic)

 + Józef Cymerkiewicz 7 r. śm., rodzice

 + Władysław Bańdo 15 r. śm.

 + Józef Grzywa

 + Wincenty Jankowicz (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

 + Maria Lelek (od Rodziny Wędzichów z Sosnowic)

 +Mariusz Czopek (od Izabeli i Włodzimierza Kucharczyk z Leńcz)

 + Józef Dyrga (od Róży Św. Józefa)

 +Jan Kaszuba (od wnuka Łukasza z rodziną)

 + Helena Kurowska (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

 + Adela Kęs (od sąsiadów od Wiśla)

21 marca 2020 – sobota:

07:00 ++ Wojciech i Aniela Kolasa

18:00 + Irena Żmuda r. śm.

22 marca 2020 – niedziela:

07:00 ++ Jan i Maria Bylica

07:00 + Maria Sekuła 2 r. śm.

09:00 + Mariusz Czopek

09:00 + Józef Mazur r. śm.

11:00 ++ Józefa i Stanisław Knapik

11:00 ++ Stanisław Grabowski 21 r. śm., ż. Anna, rodzice

13:00 ++ Władysław Grzesiak 6 r. śm., ż. Bronisława, synowie

17:00 ++ Franciszek Badura 37 r. śm., ż. Henryka, zięć Jan, wnuk Ryszard