Kolęda A.D. 2019 – 2020

Plan kolędy 2019/2020

Krzęcin I – Podgórze 27 grudnia ( piątek) od godz. 8.30

Krzęcin II – od SKR-u od P. Kazimierza Turaja  do kościoła 28 grudnia ( sobota) od godz. 8.30

Krzęcin III – domy od cmentarza do kościoła – od P. Lucjana Żmudy 28 grudnia  ( sobota) od godz. 8.30

Krzęcin IV – Bujaki do Pana Tadeusza Zucha 30 grudnia ( poniedziałek) od godz. 8.30

Krzęcin V – od Państwa Gąsiorów, ul Kwiatową prawą stroną do p. Żak 30 grudnia ( poniedziałek) od godz. 8.30; dokończenie od p. Guguła, ul. Kwiatową do cmentarza lewą stroną 19. 01 w niedzielę od g. 14:00

Działy Krzęcińsko-Zelczyńskie I – od P. Adama Kudły do P. Włodzimierza Dąbrowskiego 4 stycznia ( sobota)od godz. 8.30

Działy Krzęcińsko – Zelczyńskie II – od Pana Ryszarda Placek do P. Andrzeja Żmudy Zelczyna 57 4 stycznia ( sobota) od godz. 8.30

Krzęcin VI  – (Częsna) domy za stawem, następnie od Pana Ryszarda Saka w kierunku stawu 7 stycznia  ( wtorek) od godz. 14.00

Krzęcin VI- od stawów w kierunku Pana Ryszarda Saka  7 stycznia( wtorek) od godz. 14.00

Grabie I od P. Gaczorków do kuźni i dalej  prawą stroną  drogi w kierunku Polanki Hallera 08 stycznia (środa) od godz. 9.00

Gołuchowice I – 09 stycznia  ( czwartek) od godz. 11.30 od. P. Zawadów do P. Grabowskich

Gołuchowice II – 10 stycznia  ( piątek)od godz. 8.30 od P. Żaków do P. Mlostów

Zelczyna I-od P. Pawła Franczuka w kierunku Wielkich Dróg i powrót drugą stroną drogi do P. Elżbiety Opyrchał 11 stycznia (sobota) od godz. 8.30

Zelczyna II-od P. Marka Aronowskiego do głównej drogi, następnie od. P. Zofii Sekuła w stronę sklepu i dalej prawą stroną drogi w kierunku Borku Szlacheckiego do P. Józefy Lelek 11 stycznia  ( sobota) od godz. 8.30

Polanka Hallera I – od p. Zenona Gaczorka 1 Kapłan oraz od Państwa Szwedów  2 Kapłan –   13 stycznia (poniedziałek) od godz. 13.45

Polanka Hallera II – Od p. Mardyłów 1 Kapłan 14 stycznia (wtorek) od godz. 12.00, a 2 Kapłan od p. Majcherczyków od g. 15:00.

Grabie II – od Pani Bigosińkiej do kuźni i dalej lewą stroną drogi w kierunku Polanki Hallera 15 stycznia ( środa) od godz. 9.00

Ochodza I – od p. Rozalii Pękala nr 30 – 1 kapłan oraz od p. Stanisława Fryca nr 160, 2 kapłan 16 stycznia  ( czwartek) od godz. 11.30

Ochodza II – od p. Krzysztofa Fryca nr 260 do p. Edwarda Pacułta nr 91 – 17 stycznia  ( piątek) od godz. 8.30

Zelczyna III – od P. Adama Boronia lewą stroną drogi w kierunku centrum Zelczyny do P. Pawła Wyciska 18 stycznia (sobota) od godz. 8.30

Zelczyna IV – od P. Tomasza Dąbrowskiego nr 247 prawą stroną drogi w kierunku centrum Zelczyny do P. Dariusza Sasora 18 stycznia ( sobota) od godz. 8.30

Dokończenie Krzęcin V – od p. Guguła, ul. Kwiatową lewą stroną do cmentarza 19. 01 w niedzielę od g. 14:00

Ochodza III – Od Pana Piotra Drożdża nr 32 w kierunku   P. Haliny Kupiec nr 78 – 20 stycznia (poniedziałek) od godz. 13.00

Ochodza IV – od p. Ujmów domy przy granicy Facimiecha w kierunku p. Józefa Lelka – 21 stycznia (wtorek) od godz. 12.00 – 1 kapłan – od Pana Józefa Lelka w kierunku p. Ujmów  od godz. 14.00 – 2 kapłan

Ochodza V – od P. Antoniego Zięcika nr 167 do P. Kazimierza Pazdro 22 stycznia (środa) od godz. 9.00

Bardzo Prosimy o samochód po księdza na każdej trasie kolędowej, przebieg kolędy może ulec zmianie  ze względu na nieoczekiwane wydarzenia.