Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Kino plenerowe / 09.07.2023

🎥 Plenerowa projekcja dwóch pierwszych odcinków serialu „The Chosen” była niesamowitym wydarzeniem, które przyciągnęło liczne grono widzów. Ten innowacyjny serial opowiada historię życia Jezusa Chrystusa i Jego uczniów, przedstawiając ich relacje, przygody i duchową podróż.

🎞 Serial „The Chosen” rozpoczyna się od wprowadzenia widzów do postaci Jezusa Chrystusa, przedstawiając Go jako tajemniczą postać, która wzbudza zainteresowanie i przyciąga do siebie różne osoby. Widzimy Jezusa w momencie, gdy spotyka się z Maryją Magdaleną, która zmaga się z wewnętrznymi demonami. To spotkanie zmienia jej życie i daje jej nadzieję na lepszą przyszłość. Jezus pokazuje jej miłość i wybiera ją jako jedną ze swoich uczennic.

🎬 Drugi odcinek koncentruje się na postaci Szymona Piotra, rybaka z Galilei. Jego postać jest przedstawiona jako niezwykle realistyczna i autentyczna. Widzimy, jak Szymon zmaga się z codziennymi wyzwaniami życia rybaka, a także z poczuciem porażki i bezsensu. Jednak spotkanie z Jezusem zmienia wszystko. Jezus przekonuje Szymona, że jest w stanie uczynić go rybakiem ludzi, i powołuje go do swojej grupy wybranych uczniów.

👎👍 Podsumowując, plenerowa projekcja dwóch pierwszych odcinków serialu „The Chosen” była wyjątkowym wydarzeniem, które zaprezentowało nie tylko doskonałą rozrywkę, ale także głębokie duchowe przesłanie. Serial ten wciąga widzów od pierwszych chwil i zapowiada emocjonującą podróż w świat Jezusa Chrystusa i Jego wybranych uczniów.

❤ Projekcja była możliwa dzięki zaangażowaniu Parafialnej Grupy Charytatywnej oraz Sołectwa Zelczyna, które udostępniło nam swój sprzęt. DZIĘKUJEMY!

📸 Fot. Barbara Żmuda