Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Zbiórka do puszek na dofinansowanie wakacyjnego wypoczynku dla potrzebujących dzieci z terenu naszej parafii

Drodzy Parafianie, w imieniu Parafialnej Grupy Charytatywnej im. Św. Jana Pawła II – pragniemy zachęcić Was do wsparcia w następną niedzielę (po wszystkich Mszach Świętych) zbiórki charytatywnej.

✔ Dochód z tej inicjatywy zostanie przeznaczony na wsparcie potrzebujących dzieci, których rodziców z różnych powodów nie stać na sfinansowanie zorganizowanego lub jakiegokolwiek wypoczynku.

🚸 W naszej zwykłej codzienności raczej nie dostrzegamy tego co dzieje się w naszych środowiskach, u sąsiadów, znajomych. Dbamy i opiekujemy się własną rodziną, znajomymi i przyjaciółmi. Ale warto byśmy uświadomili sobie fakt, że nikt z nas nie obnosi się z biedą i nie prosi o wsparcie… tylko stara się łączyć koniec z końcem na miarę swoich możliwości. Niestety życie staje się coraz trudniejsze i wymagające. Takich rodzin, które potrzebują tego rodzaju wsparcia w naszej parafii jest naprawdę wiele…

❤ Dlatego zwracamy się do Was – ludzi dobrej woli i szczodrego serca, abyśmy wszyscy odpowiedzieli na ten apel i spełnili uczynki miłosierdzia względem naszych bliźnich! Może nie każdy poczuje się lepiej wrzucając symboliczną „złotówkę”, bo to kolejny nieplanowany wydatek… jednak wszyscy wierzymy w Boga, a On na pewno kiedyś nas rozliczy!

🫂 Już teraz dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie!