Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Kościół otwarty!

🆕 Kochani, wprowadzamy nowe udogodnienia dla wszystkich naszych Parafian oraz Gości. Nasz kościół jest już codziennie dostępny i otwarty dla wszystkich chętnych – poszukujących chwili wytchnienia, modlitwy i osobistego uwielbienia Boga skrytego w tabernakulum.

🕐 Kościół będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:30 do 18:30. W tym czasie, poza nabożeństwami można wejść do środka, usiąść w ławach i oddać się indywidualnej modlitwie.

🔔 Prezbiterium i ołtarze boczne będą niedostępne, pod alarmem. Naruszenie tej strefy skutkować będzie załączeniem alarmu i wezwaniem ochrony obiektu. W związku z tym, uprzejmie prosimy o stosowanie się do oznaczeń w kościele i nie przekraczanie wyznaczonej – dostępnej strefy.