Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Chrztu Pańskiego                                          9 stycznia 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

1.  Chrzest Chrystusa   jest także – epifanią. Ta niedziela kończy liturgicznie okres     Narodzenia Pańskiego. Jednakże w naszej tradycji przedłużamy śpiewanie kolęd     do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, które bezpośrednio łączy się z Bożym Narodzeniem.    

2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:30 i włączanie się przez zamawianie intencji dziękczynno – błagalnych.

3. Ogniska Pokutne zapraszają do wspólnej modlitwy adoracyjnej w czwartek 13 stycznia po Mszy św. o g. 7:00 do g. 10:00.

4. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską  zwaną kolędą.

5.  Dziękując rodzinom za dbałość o naszą  świątynię , dalej tę troskę powierzamy w sobotę, 15 stycznia rodzinom z Krzęcina, ul. Kalwaryjska, domy numer: 3(2), 2(20), 1; ul. Kwiatowa: 1(2), 2(2), 5(2), 8(2), 8(2), 9(2), 10, 11(2), 12, 13.

6. OSP dziękuje za ofiary złożone przy okazji rozprowadzania kalendarzy i kolędowania w kwocie 34 950 zł. i 20 euro przeznaczone na zakup nowego samochodu gaśniczego.