Intencje mszalne

26 września  2021 – niedziela:

 7:00  + Mieczysław Wojnar, ż. Helena, s. Wojciech

 7:00  + Edward Pacułt, ż. Rozalia

 9:00  + Marian Godzik

 9:00  + Maria Miśkiewicz, m. Władysław

11:00 + Krystyna Kukuła, m. Bronisław, Władysław Jankowicz

11:00 + Jan, Janina Sojka

13:00  Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur.  Szymona

13:00  Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur.  Jana

17:00 + Jan, Maria Bułat, s. Edward

27 września  2021 – poniedziałek:

 7:00  + Antoni Lelek, ż. Maria

 7:00  + Maria Jankowicz 1 r. śm., m. Franciszek

18:00 + Helena Malinowska, rodzice, rodzeństwo

28 września  2021 – wtorek:

 7:00  + Amelia, Stanisław Lelek

18:00 Dziękczynno-błagalna w 27 r. ślubu Doroty i Grzegorza

29 września    2021 – środa:

 7:00  + Maria Łąka

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

30 września  2021 – czwartek:

 7:00  + Adam Dąbrowski 11 r. śm., rodzice

 7:00  + Otylia Żmuda

18:00 + Stanisław Zięcik

18:00 + Anna Jankowicz 4 r. śm., m. Józef

1 października  2021 – piątek:

 7:00  + Apolonia Pułanecka, m. Józef, rodzice, rodzeństwo

 7:00  + Stanisław Kozioł

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od kolegów i koleżanek Darka z Firmy „Stalco”)

+ Tadeusz Guguła (od Mariusza Byrgiel z rodziną)

+ Janusz Lipiarz (od Marii Zięborak)

+ Mieczysław Łachman (od wujka Kazimierza z żoną)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Weroniki Biela z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od chrześniaka Mirosława z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od Wiesi i Kasi ze Stopu z Kalwarii Zebrzydowskiej)

+ Stanisław Żmuda ( od rodziny Zarymbskich)

+ Danuta Serwin (od córki Teresy z mężem i wnukami)

+ Władysław Lelek (od Zarządu i Pracowników Spółdzielni Rolniczo-Handlowej Rola w Skawinie)

+ Mieczysław Pałac (od wnuczki Małgorzaty z rodziną)

+ Aniela Zegar (od sąsiadów)

+P iotr Nowak (od Chrześnicy z Rodziną)

+ Kazimierz Kowal (od Pawła i Moniki Boroń z rodzina)

+ Otylia Żmuda (od Róży MB Różańcowej) m.Edward

+ Władysław Leśniak (od Grzegorza i Barbary Góra z rodziną)

+ Andrzej Gajewski (od Danuty Kowalczyk z rodziną)

+ Józef Kowalczyk (od Róży Najświętszego Imienia Maryi)

+ Stanisław Lelek (od OSP Krzęcin)

+ Jan Wilkosz (od Józefa i Marii Kulka)

+ Franciszek Wycisk (od Jolanty i Władysława Superson z rodziną)

+ Zofia Dąbrowska (od Marcina z rodziną)

+ Anna Boczoń (od sąsiadów Smajków)

+ Wincenty Zięcik (od rodziny Grzesiaków)

+ Maria Woźniak (od kuzynów Lelków z Borku Szlacheckiegi i Nowej Góry)

+ Maria Żmuda (od sąsiadów Oczkosiów)

+ Henryk Wolarek (od Kolezanek i Kolegów ze Szkoły Podstawowej Rusocice)

+ Henryk Brózda (od Stanisławy Stańczyk z Ryczowa)

+ Czesław Tomasik (od Bronisława Tomasik  z rodziną)

+ Władysław Sekuła (od Rady Sołeckiej Ochodza)

+ Marian Śnieżek (od Zofii Kucharczyk z rodziną z Przytkowic)

+ Waleria Garlacz (od Zosi i Brajana Rocha)

+ Krystyna Bylica (od Grazyny i Zbigniewa Polowczyk z rodziną)

+ Franciszek Niechaj (od sąsiadki Teresy Lelek)

+Józef Badura (od rodziny Kowalczyk i Suchan)

+ Maria Kowlaczyk (od Róży MB Różańcowej)

+ Henryk Lelek

+ Franciszek Lelek r. śm. ż. Maria

18:00 +  Franciszek Lelek  r. śm., ż. Maria

2 października   2021 sobota:

 7:00   Dziękczynno-błagalna w 17 r. ur. Kingi

 7:00  + Anna Lelek, m. Franciszek

18:00 + Marianna, Wawrzyniec Grabińscy

18:00 + Aniela, Wieczysława Lesiak, rodzice

3 października  2021 – niedziela:

 7:00  + Leszek Tałach

 7:00  + Zofia Bogusz 39 r. śm.

 9:00  + Maria Lelek, m. Stanisław

 9:00  + Bolesław Majerczyk 8 r. śm.

11:00 + Krystyna Bylica, Franciszek Wędzicha, z. Franciszek

11:00 + Stanisław Pierzchała, rodzice

13:00 + Zdzisław Gładyś 7 r. śm.

13:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Aleksandry i Piotra

17:00 + Stanisław Zięcik 1 r. śm.