Intencje mszalne

21 luty  2021 – niedziela:

07:00 + Elżbieta, Stanisław Jagocha

09:00 + Felicja, Wit Młotkowscy

09:00 + Helena Polak 11r. śm., m. Jan

11:00 + Henryk Myszk r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 90,r. ur. Marii

13:00 + Maria Zięcik 21r. śm., m. Stanisław, rodzice

13:00 O Bł. Boże dla dziecka i całej rodziny

17:00 + Wojciech Wojnar

22 luty   2021 – poniedziałek:

07:00 + Helena Kurowska 1r. śm.

18:00 + Zbigniew Gorycki 2 r. śm., rodzice, teściowie

23 luty   2021 – wtorek:

07:00 + Adela Kęs 1r. śm.

18:00 + Piotr Żmuda, Maria, Agnieszka, Anna żony

24 luty    2021 – środa:

07:00 + Władysław Żak, rodzice, teściowie

18:00 Nowennowa dziękczynno-błagalna

25 luty   2021 – czwartek:

07:00 + Marian, Aniela Dąbrowscy, s. Adam

18:00 + Kazimiera Kudła

26 luty 2021 – piątek:

07:00 + Józefa Żmuda 1r. śm.

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od rodziny Kudela i Zabagło z Borku Szlacheckiego)

+ Mariusz Czopek (od szwagierki Agaty z rodziną)

+ Władysław Miśkiewicz(od wnuka Mateusza)

+ Jan Skrzyński(od wnuczki Dominiki z mężem)

+ Renata Morawa(od kuzynki Haliny z mężem)

+ Jan Bober (od Danuty i Jana Robak)

+ Tadeusz Guguła (od sąsiadów Agnieszki i Rafała)

+ Stanisław Morawa (od kolezanek z pracy córki Doroty z Włoch)

+ Piotr Malinowski (od rodziny Śmiechów i Pędziwiatrów)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od sąsiadów Brzeźińskich)

+ Jan Natanek (od Lidii i Pawła Ślimak z Limanowej)

+ Irena Brożek (od sąsiadów Władysława i Zofii Leśniak z rodziną)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)

++  Elżbieta Chmielarczyk (od mieszkańców Gołuchowic) m. Julian

++ Genowefa Rzepisko (od Krystyny i Andrzeja Sendorek ze Strumian) m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Lucyny i Tadeusza Turoniów z rodziną z Baryczy)

+ Rozalia Duchnowska (od siostrzenicy Jolanty i Siostrzenca Janusza)

+ Paweł Pakoński (od Bogackich z Jurczyc)

++ Władysława Sekuła (od wnuczki Iwony z Rodziną) m. Józef

+ Kacper Sasor (od członków Klubu Sportowego Iskra Krzęcin)

+ Stanisław Zięcik (od Heleny i Leszka Zięcików)

+ Maria Jazowska (od Koła Gospodyń Wiejskich)

+ Andrzej Żak (od Zofii i Stanisława Gaczorek z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( Od Anny Chmielarczyk z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od kuzyna Marcina z rodziną)

+ Stanisław Żmuda ( od Rodziny Śmiechów)

+ Julia Niechaj (od Właścicieli i pracowników firmy Lauda)

+ Janina Kochana (od Rodziny Sekuła)

+ Danuta Serwin (od  sąsiadów Kordeckich i Ślęzaków)

+ Anna Czachor (od Rodziny Byliców, Janeczek, Olewicz)

+ Władysław Lelek (od koleżanek i kolegów syna z Firmy Migdał)

+ Mieczysław Pałac (od sąsiadów Guguła z ul. Św. Floriana)

+ Stanisław Pacułt (od koleżanek i kolegów z działu warzywa)

+ Rozalia Jachymczyk (od Haliny Boroń)

+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów Małgorzaty z Valeo)

++ Anna i Franciszek Wycisk

++ Franciszek Żmuda 3 r. śm, rodzice

++ Joanna i Franciszek Lelek

+ Aniela Zegar (od Stanisławy z Rodziną)

+ Piotr Nowak (od Lechowiczów z Rzeszowa)

+ Stefan Sasor (od Rodziny Kapusta)

27 luty 2021 – sobota:

07:00 + Stanisław Żmuda 3r. śm.

18:00 Dziękczynno-błagalna  w 18ur.  Aleksandry Janickiej

28 luty  2021 – niedziela:

07:00 + Edward, Rozalia Pacułt

09:00 + Marian Godzik

11:00 + Czesław Lelek 3r. śm.

13:00 + Piotr Nowak

17:00 + Józef Żmuda 25r. śm.