Intencje mszalne

28 luty  2021 – niedziela:

07:00 + Edward i Rozalia Pacułt

09:00 + Marian Godzik

11:00 + Czesław Lelek 3r. śm.

13:00 + Piotr Nowak

17:00 + Józef Żmuda 25r. śm.

1 marzec  2021 – poniedziałek:

07:00 + Aniela, Wincenty Mlost, ss. Stanisław i Edward

18:00 + Stanisław Żmuda 15 r. śm.

2 marzec   2021 – wtorek:

07:00 + Helena Kuberska

18:00 + Helena, Franciszek Malinowscy, s. Stefan

3 marzec    2021 – środa:

07:00 + Jan Rosikoń

18:00 Nowennowa dziękczynno-błagalna

4 marzec   2021 – czwartek:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 60 r. ur.

07:00 + Kazimierz Gancarz

18:00 Za kapłanów

18:00+ Władysław Żmuda

5 marzec  2021 – piątek:

07:00 + Piotr, Maria Lelek i z rodziny

07:00 + Aniela Zegar

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Iwony i Grzegorza)

+ Mariusz Czopek (od szwagierki Angeliki z rodziną)

+ Władysław Miśkiewicz (od córki Anety)

+ Jan Skrzyński(od rodziny Medoń z Brzeźnicy)

+ Renata Morawa(od Bronisławy Szwed)

+ Helena Kurowska( od Rodziny Torbów)

+ Jan Bober (od Marii Robak)

+ Tadeusz Guguła (od rodziny Kania)

+ Henryk Zięcik (od Romana Głowacza z rodziną)

+ Stanisław Morawa (od Romana i Zbigniewa Wcisło)

+ Piotr Malinowski (od rady Sołeckiej)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od Rodziny Opyrchał)

+ Jan Natanek (od Anny Twaróg z Limanowej)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od rodziny Kunickich z Borku)

+ Irena Brożek (od Romana Pacułta z Brodów)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Genowefa Rzepisko (od Lucyny Śliwa z rodziną)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od brata Ignacego z żoną)

+ Rozalia Duchnowska (od Rodziny Węglarz)

+ Paweł Pakoński (od rodziny Śnieżek z Jurczyc)

+ Władysława Sekuła (od wnuka Piotra z rodziną)m. Józef

+ Kacper Sasor (od Janusza i Ewy Żmuda z córkami)

+ Stanisław Zięcik (od siostry Anny z rodziną)

+ Maria Jazowska (od Teresy z wujkiem)

+ Andrzej Żak (od Józefa Gaczorek z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od Kazimiery i Stanisława Morek z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od Barbary i Józefa Sikorów)

+ Stanisław Żmuda ( od sąsiadów córki Ewy)

+ Julia Niechaj (od Właścicieli i pracowników firmy Lauda)

+ Janina Kochana (od Róży MB Częstochowskiej)

+ Danuta Serwin (od Adrianny i Daniela Macuga z rodziną)

+ Anna Czachor (od Agnieszki i Jakuba Łuc z rodziną)

+ Władysław Lelek (od kolezanek i kolegów z piekarni Krzęcin)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Pierzchałów)

+ Stanisław Pacułt (od kolezanek i kolegów z działu wędliny i sery)

+ Rozalia Jachymczyk (od Róży MB Częstochowskiej)

+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów Małgorzaty z Valeo)

+Aniela Zegar (od Chrześnicy Moniki z Rodziną)

+Piotr Nowak (od Rodziny Góreckich z Miechowic Małych)

+Stefan Sasor (od współpracowników syna)

+ Maria Łąka (od Róży Bożej Rodzicielki)

+ Mieczysław i Genowefa Kaszycy

+ Zdzisław Kania (od Janiny Kawaler z rodziną)

+ Władysław Słowiak 6r. śm.

6 marzec 2021 – sobota:

07:00 + Franciszek Lelek 27r. śm., ż. Henryka

18:00 + Mirosław Mizura 2r. śm.

7 marzec   2021 – niedziela:

07:00 + Anna, Stanisław Żmuda

09:00 + Krzysztof Knapik i z rodziny

09:00 + Ryszard Łąka r. śm., ż. Maria, s. Józef

11:00 + Magdalena, Jan Kowlaczyk

11:00 + Helena, Stefan Badura

13:00 + Janusz Leśniak 6 r. śm.

17:00 + Aldona, Kamil, Aleksandra, Nadia Stopa