Intencje mszalne

15 grudnia 2019 – niedziela:

07:00 ++ Józef Pachota, rodzice, teściowie

09:00 + Władysław Lelek

11:00 + Władysław Miśkiewicz

17:00 ++ Maria, Edward Pierzchała, rodzice

16 grudnia 2019 – poniedziałek:

06:00 + Zdzisław Gładyś

06:00 + Ewelina Jekiełek

18:00 + Roman Orzechowski 2 r. śm.

17 grudnia 2019 – wtorek:

06:00 + Stanisław Pacułt

18:00 + Bogusław Ożóg

18 grudnia 2019 – środa:

06:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Stanisław Kozioł

18:00 + Irena Bator m. Edward

19 grudnia 2019 – czwartek:

06:00 + Mieczysław Krzysiek

06:00 + Janina Łachman

18:00 + Marcin Wilkoński r. śm.

20 grudnia 2019 – piątek:

06:00 zbiorowa za zmarłych

+ Maria Barcikowska (od chrzestnej) 

+ Ryszard Garlacz (od Chrześnicy Elżbiety z mężem i synem) 

+ Mariusz Czopek (od koleżanek i kolegów córki Marleny ze szkoły w Krzęcinie)

+ Kazimierz Gancarz (od sąsiadów Morawa)

+ Maria Adamus (od kuzyna Ryszarda z rodziną)

+ Marian Skorus (od szwagra Czesława Pająka z żoną)

+ Feliks Żmuda (od rodziny Bębenków z Sosnowic)

++ Joanna Kusion (od rodziny Kucharczyków)m. Stanisław

+ Lucjan Żmuda (od chrześniaka Adama z żoną)

+ Janina Majcherczyk (od wnuczki Moniki z rodziną)

+ Maria Morawa (od chrześnicy Małgorzaty z rodziną)

+ Zofia Wyroba (od wnuczki Agaty z rodziną)

+ Bronisław Buras (od Danuty Wolny z Cięciny) 

+ Maria Lelek (od rodziny Piszczków z Ochodzy)(Ochodza)

+ Mirosław Mizura (od rodziny Mrożków) 

+ Danuta Łukasik (od rodziny Budków) 

+ Rafał Żmuda (od sąsiadów Marczyk z rodziną) 

+ Władysław Miśkiewicz (od Rodziny Kosków i Zdziepków z Krzęcina)

+ Henryk Kochana, rodzice Amelia i Stanisław, rodzina

+ Jan Skrzyński (od rodziny Orzechowskich)

+ Irena Miśkiewicz (od szwagierek)

+ Czesława Śnieżek (od sąsiadów Koziołów i Szwedów)

+ Józef Śnieżek (od Włodzimierza z Rodziną)

06:00 ++ Władysława Wróbel 2 r. śm.

18.00 ++ Krzysztof  Pospuła, Władysława i Tadeusz teściowie

18:00 + Eugenia Grabowska

21 grudnia 2019 – sobota:

06:00 ++ Tomasz, Katarzyna Cymerkiewicz, zięć Karol

06:00 ++ Leon, Maria Zięcik, Stanisław i Władysław

18:00 ++ Piotr, Telka Badura, c.c. Maria i Anna

18:00 + Anna Janik

22 grudnia 2019 – niedziela:

07:00 ++ Kazimierz Chmielarczyk 15 r. śm., z rodziny

09:00 + Janusz Lelek 10 r. śm.

11:00 ++ Maria Rachwał r. śm., m. Wojciech

11:00 za Parafian

17:00 ++ Mieczysław, Apolonia Godzik, s. Andrzej