Intencje mszalne

8 grudnia 2019 – niedziela:

07:00  – dziękczynno błagalna w intencji Członkiń Róży Matki Bożej Niepokalanie Poczętej, z rodzin

09:00 ++ Kazimierz Zięcik r. śm., rodzice, rodzeństwo

09:00 + Zbigniew Marcinowicz

11:00 ++ Maria, Czesław Śmiech

11:00 za parafian

17:00 + Andrzej Piwowoński 17 r. śm.

9 grudnia 2019 – poniedziałek:

06:00 + Stanisława Żak

06:00 + Maria i Józef Ślusarczyk, rodzice

18:00 + Krzysztof Wycisk 3 r. śm.

10 grudnia 2019 – wtorek:

06:00 Dziękczynno-błagalna w 85 r. ur. Józefa Lelka

18:00 + Helena Jachymczyk

11 grudnia 2019 – środa:

06:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 ++ Piotr, Maria Badura

12 grudnia 2019 – czwartek:

06:00 ++ Maria, Józef Ślusarczyk, rodzice 

06:00 ++ Tadeusz Wróbel 3 r. śm., rodzice, teściowie

18:00 ++ Andrzej Piwowoński, rodzice

18:00 + Maria Turaj

13 grudnia 2019 – piątek:

06:00 – Pokutna

06:00 Zbiorowa za zmarłych

 + Kazimierz Gancarz (od sąsiadów Żak)

 + Maria Adamus (od Franciszka Czekaja)

 + Marian Skorus (od sąsiadów)

 + Feliks Żmuda (od wnuka Michała)

 + Lucjan Żmuda (od bratowej Marii z rodziną)

 + Janina Majcherczyk (od wnuka Andrzeja z rodziną)

 + Maria Barcikowska (od rodziny Franczuków)

 + Maria Morawa (od bratowej Marii Rzepisko z mężem)

 + Zofia Wyroba (od wnuczki Agaty z rodziną)

 + Bronisław Buras (od Proficów z Sułkowic)

 + Ryszard Garlacz (od siostrzeańca Michała Kordeckiego z rodziną)

 + Maria Lelek (od Firmy Meblomex) (Ochodza)

 + Mirosław Mizura (od ciotki Zośki)

 + Danuta Łukasik (od rodziny Zubek)

 + Mariusz Czopek (od koleżanek i kolegów córki Marleny ze szkoły w Krzęcinie)

 + Rafał Żmuda (od sąsiadów Marczyk z rodziną)

 + Józef Mazur (od córki)

 + Władysław Miśkiewicz (od Rodziny Kosków i Zdziepków z Krzęcina)

 + Czesława Śnieżek (od Róży św. Floriana)

 + Józef Śnieżek (od Rodziny Gębałów)

 + Henryk Kochana, rodzice Amelia i Stanisław z rodziny

18:00 ++ Wincenty, Aniela Mlost, s.s. Stanisław i Edward, rodzice

 18:00 ++ Roman Kochana 24 r. śm., ż. Genowefa

14 grudnia 2019 – sobota:

06:00 ++ Stanisław Bartczak, rodzice, teściowie

06:00 ++ Bronisława, Jan Stanek

18:00 + Krzysztof Wycisk

 18:00 + Andrzej Morek

15 grudnia 2019 – niedziela:

07:00 ++ Józef Pachota, rodzice, teściowie

09:00 + Władysław Lelek

11:00 + Władysław Miśkiewicz

17:00 ++ Maria, Edward Pierzchała, rodzice