Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Zaproszenie REDAKCJI

Drodzy Parafianie!

Mając na uwadze wszystkie Wasze głosy – te pozytywne, ale przede wszystkim, także te negatywne (między innymi tyczące się publikowanych treści: „że są mało ciekawe”, „że za mało informacji”, „że dużo błędów”, itp.), wraz z Redakcją postanowiliśmy odnieść się do tej sprawy.

Chcielibyśmy po raz kolejny przypomnieć Wam, że praca nad gazetą jest bardzo czasochłonna i mozolna jest tak dlatego, że w naszej redakcji pracuje tylko 5 osób. Zwyczajnie brakuje nam czasu, aby napisać tyle różnych artykułów. Dlatego też wiele z nich jest kopiowanych z internetu, a nie o to nam chodzi!

Bardzo nam zależy na tym miesięczniku, dlatego z wielką serdecznością, zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia w szeregi redakcji GŁOSU MATKI KRZĘCIŃSKIEJ.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 8 grudnia br. (niedziela) o godzinie 18:00 w organistówce. Nie jest ono w żaden sposób zobowiązujące.

Przyjdźcie i zobaczcie na czym nasza praca polega. Może Wam się spodoba. Bowiem jeśli uda się, że pomoże nam chociażby kilka osób więcej – wówczas odczują to wszyscy; oddając się lekturze: ciekawych i merytorycznych treści. Prosimy Was – wesprzyjcie nas, po to by móc kontynuować to piękne dzieło!

Redakcja