Intencje mszalne

Intencje mszalne

1 grudnia 2019 – niedziela:

07:00 ++ Andrzej Sekuła, rodzice, teściowie

09:00 – Dziękczynno-błagalna w 5 r. ślubu Jagody i Jarosława

11:00 – Dziękczynno-błagalna w 85 r. ur. Otylii Żmudy

17:00  + Stanisław Cymerkiewicz 15 r. śm.

2 grudnia 2019 – poniedziałek:

06:00 ++ Marta Kurlit 2 r. śm., Wojciech Żak 5 r. śm.

06:00 + Janina Majerczyk r. śm.

18:00 + Franciszek Wyrwa 2 r. śm.

3 grudnia 2019 – wtorek:

06:00 ++ Tomasz, Elżbieta Grabowscy, z rodziny

18:00 + Władysława Sekuła r. śm.

4 grudnia 2019 – środa:

06:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

06:00 ++ Stefan, Helena Badura, z rodziny

18:00 + Maria Szwed

5 grudnia 2019 – czwartek:

06:00 ++ Helena Kuberska, z rodziny

06:00 + Ryszard Garlacz

18:00 + Maria Kowalczyk

18:00 ++ Czesław Wycisk – 13 r. śm, ż. Maria

6 grudnia 2019 – piątek:

06:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Maria Adamus (od koleżanek i kolegów z pracy córki Barbary)

+ Feliks Żmuda (od Haliny i Mariana Żmudów z rodziną)

+ Lucjan Żmuda (od Barbary i Stanisława Śliwy z rodziną)

+ Maria Barcikowska (od Stanisławy Bartyzel)

+ Maria Morawa (od Doroty Sasor z rodziną)

+ Zofia Wyroba (od wnuka Mateusza z narzeczoną)

+ Bronisław Buras (od rodziny Małgorzaty Kasperek z Cięciny)

+ Ryszard Garlacz (od rodziny Machników)

+ Maria Lelek (od Elżbiety Opyrchał z rodziną)(Ochodza)

+ Jan Morawa (od wnuczki Małgorzaty z rodziną)

+ Mirosław Mizura (od Piotra Mitki z rodziną)

+ Zofia Gwóźdź (od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Danuta Łukasik (od rodziny Madej z Rzozowa)

+ Stanisława Żak (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Mariusz Czopek (od Stowarzyszenia Przyjaciół Grabia)

+ Rafał Żmuda (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Teresa Łędzka (od sąsiadów)

+ Władysław Miśkiewicz (od koleżanek Anety z Ochodzy)

+ Janina Majcherczyk (od rodziny Sordyl z Marcyporęby)

+ Aldona, Kamil, Aleksandra i Nadia Stopa (od uczniów i rodziców Szkoły Podstawowej w Zelczynie)

+ Marian Skorus (od rodziny Stoczków i Janickich)

+ Kazimierz Gancarz (od Tadeusza Kubasa)

+ Krystyna Herma ( od kuzynki Kazimiery Świerkosz)

06:00 + Aniela Lesiak

18:00  – Dziękczynno-błagalna  w r. ur. Karola

18:00 + Jan Szarański, s. Zbigniew

7 grudnia 2019 – sobota:

06:00 ++ Maria Łysek, z rodziny

06:00 ++ Helena, Wincenty Lelek

18:00 ++ Władysława Urant, c. Barbara

18:00 ++ Andrzej, Maria Morawa, z rodziny

8 grudnia 2019 – niedziela:

07:00 – dziękczynno błagalna w intencji Członkiń Róży Matki Bożej Niepokalanie Poczętej, z rodzin

09:00  ++ Kazimierz Zięcik r. śm., rodzice, rodzeństwo

11:00 ++ Maria, Czesław Śmiech17:00 + Andrzej Piwowoński 17 r. śm.