Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

9 czerwca 2024 – niedziela:

7:00 +Bronisław Kuś, rodzice

9:00 + Henryk Brózda 3r. śm.

11:00 + Wiesław Zięcik 24r. śm. Piotr, Maria Zięcik

13:00 + Stanisław, Władysława Kosek

16:00 + Helena, Kazimierz Bartczak

10 czerwca 2024 – poniedziałek:

07:00 + Anna, Stanisław Żmuda, rodzice, rodzeństwo

18:00 + Bogusław Ożóg 14r. śm.

11 czerwca 2024 wtorek:

07:00 + Piotr Malinowski 4r. śm.

18:00 + Aniela, Józef Góralczyk

12 czerwca 2024 – środa:

07:00 + Józef Lelek

18:00 Nowenna dziękczynno-błagalna/Pokutna

13 czerwca 2024- czwartek:

07:00 Pokutna

07:00 Dziękczynna za otrzymane łaski za wstawiennictwem św. Antoniego

18:00 Dziękczynno-błagalna w 18r. ur. Piotra Kaszyckiego

18:00 + Czesław, Józef, Stanisław Kowalczyk

14 czerwca 2024- piątek:

07:00 + Krzysztof Pospuła 16r. śm.

07:00 O Boże bł. i Dary Ducha Św. dla Jolanty

18:00 za Zmarłych:

+ Krzysztof Szwed (od szwagra Henryka z rodziną)

+ Piotr Kęs (od Marii i Krzysztofa Chmielarczyk z Gołuchowic)

+ Jadwiga Gajewska (od przyjaciół córki)

+ Piotr Kucharczyk (od sąsiadów)

+ Rozalia Lelek (od Rodziny Jskiernych)

+ Anna Kowalczyk (od sąsiadów Kapuścińskich)

+ Adam Kęs (od kolegów i koleżanek z klasy ze Szkoły Podstawowej)

+ Józefa Żak (od koleżanek Beaty, Barbary i Magdy)

+ Czesław Pająk (od Lidii Pawłowskiej z rodziną)

+ Antoni Wilkosz (od Andrzeja Kurdziela z rodziną)

+ Kazimiera Białoch (od Doroty Brodackiej)

+ Maria Kęs (od wnuczki Moniki z rodziną)

+ Józef Lelek (od Marii Zięcik)

+ Anna Waś (od Rodziny Władysławy Plewa)

+ Franciszek Żmuda (od kuzyna Teofila z rodziną)

+ Paweł Utylski (od Anny i Czesława Szopa z rodziną)

+ Hanna Świder (od Koordynatorek Firmy USI)

+ Marek Żmuda (od Kazimiery Badura)

+ Stanisława Zawada (od Jolanty i Bronisława Zawady z rodziną)

+ Tadeusz Badura (od bratowej Lucyny)

+ Michał Kwiatkowski (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Gimnazjalnej)

+ Kazimierz Żmuda (od Rodziny Buras)

+ Władysława Lelek (od Rodziny Świerkoszów i Korzeniowskich)

+ Bronisława Szwed (od Członkiń Róży MB Fatimskiej)

+ Zofia Żmuda (od kuzynki Marii ze Stanisława Dolnego)

+ Renata Lelek (od Marty i Tomasza Lelek)

+ Józef Stoczek (od Rodziny Zuch i Szymańskich)

+ Marian Kęs (od Grażyny Hyla z rodziną)

+ Marian Wyroba (od Rodziny Gruca z Borku Szlacheckiego)

+ Czesław Galos (od Grażyny i Henryka Malinowskich)

+ Maria Sotwin (od Grażyny i Henryka Malinowskich)

+ Maria Kowalska

+ Mieczysław Sasor 15r. śm.

+ Monika Pawlica (od Rodziny Agnieszki i Marty)

15 czerwca 2024 sobota:

07:00 + Maria, Anna, Józef Mrożek, Józef Lelek

18:00 + Piotr Lelek 43r. śm. ż. Henryka

18:00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Zbigniewa i Agnieszki

16 czerwca    2024 – niedziela:

7:00 + Anna, Henryk Zięcik s. Leszek córki i wnuczka

7:00 + Bolesław, Anna Kowalczyk, rodzice

9:00 + Maria Lelek 7r. śm. rodzice

9:00 + Władysław Jankowicz

11:00 + Stanisław, Rozalia Lelek

11:00 + Józefa, Stanisław Juras

13:00 + Jadwiga, Andrzej Gajewscy, rodzice

13:00 Dziękczynno-błagalna w 50r. ślubu Haliny i Czesława

16:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Aleksandra