Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

2 czerwca    2024 – niedziela:

07:00 + Maria Szwed

07:00 + Jan, Maria Bułat, s. Edward

09:00 + Tadeusz Morek 25 r. śm., s. Piotr

09:00 + Antoni, Maria Lelek, rodzice, z. Józef

11:00 + Stefania, Stanisław, s. Stanisław Galos, Maria Barcikowska

11:00 + Piotr Zięcik 26 r. śm., ż. Maria, s. Wiesław

13:00 Dziękczynno-błagalna w 45 r. ślubu

13:00 Dziękczynno-błagalna z opieką MB Krzęcińskiej dla Lilianki, Martynki i Ignasia

16:00 + Franciszek Żmuda

3 czerwca   2024 – poniedziałek:

07:00 + Maria Ziarko

17:00 + Wincenty, Adela Lelek, s.s. Marian, Józef, c. Maria

4 czerwca   2024 wtorek

07:00 + Adam Kęs

18:00 + Michał Dunaj 6 r. śm.

5 czerwca  2024- środa:

07:00 + Bronisława Słoniec, Jadwiga Zimińska

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

6 czerwca   2024- czwartek:

07:00 + Elżbieta r. śm., m. Wojciech, c. Maria, z. Józef, w. Piotr

18:00 + Za kapłanów

7 czerwca    2024- piątek:

07:00 + Stanisław Lizak 2 r. śm.

18:00 Za Zmarłych

+ Krzysztof Szwed (od kuzyna Pawła z dziećmi i Kasią)

+ Piotr Kęs (od Zofii i Józefa Lelek)

+ Jadwiga Gajewska (od przyjaciół córki)

+ Piotr Kucharczyk (od sąsiadów)

+ Rozalia Lelek (od Elżbiety Guguła z synem)

+ Anna Kowalczyk (od rodziny Kosek)

+ Adam Kęs (od kolegi Janusza)

+ Józefa Żak (od Agnieszki, Marty i Pawła z rodzinami)

+ Czesław Pająk (od Katarzyny i Piotra Machnik)

+ Antoni Wilkosz (od Tadeusza Klimkowicza z rodziną)

+ Kazimiera Białoch (od Teresy i Mariana Sotwin z rodziną)

+ Maria Kęs (od wnuczki Małgorzaty z rodziną)

+ Józef Lelek (od Teresy Bednarz z córkami)

+ Anna Waś (od rodziny Michalików ze Skawiny)

+ Franciszek Żmuda (od kuzyna Czesława z rodziną)

+ Paweł Utylski (od kuzynki Ireny z rodziną)

+ Hanna Świder (od koordynatorek Firmy USI)

+ Marek Żmuda (od r odziny Hylów)

+ Stanisława Zawada (od Anny i Henryka Zawady z rodziną)

+ Tadeusz Badura (od Kazimierza i Lidii Guguła)

+ Michał Kwiatkowski (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej)

+ Kazimierz Żmuda (od Czesławy Żmuda z rodziną)

+ Władysława Lelek (od rodziny Korzeniowskich i Świerkoszów)

+ Bronisława Szwed (od rodziny Wasyl i Lelek)

+ Zofia Żmuda (od sąsiadów Iwety i Adama Opyrchał)

+ Renata Lelek (od Elżbiety i Krzysztofa Czopek)

+ Józef Stoczek (od sąsiadów Klimkowiczów)

+ Marian Kęs (od Danuty i Aleksandra Kaszuba)

+ Marian Wyroba (od Justyny Jagoda i wnuczki Mileny)

+ Maria Sotwin (od Teresy Lelek)

+ Czesław Galos (od kuzynki Stanisławy z rodziną)

+ Katarzyna, Franciszek Lelek z rodziny

+ Helena, Wincenty Lelek, rodzice, rodzeństwo

8 czerwca   2024 sobota:

07:00 + Antoni Guguła

18:00 + Maria Zięcik 25r. śm., m. Józef

9 czerwca    2024 – niedziela:

07:00 +Bronisław Kuś, rodzice

09:00 + Henryk Brózda 3 r. śm.

11:00 + Wiesław Zięcik 24 r. śm., Piotr, Maria Zięcik

13:00 + Stanisław, Władysława Kosek

16:00 + Helena, Kazimierz Bartczak