Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

11 luty  2024 – niedziela:

07:00 + Maria Stokłosa 10 r. śm., m. Bronisław

09:00 + Ryszard Garlacz 5 r. śm.

11:00 + Zofia Jaworska 6 r. śm.

13:00 + Stanisław Kuberski, rodzice

16:00 + dusze w czyśćcu cierpiące

12 luty   2024 – poniedziałek:

07:00 + Kazimiera Białoch

18:00 + Grzegorz Jankowicz 11 r. śm., o. Wincenty

13 luty  2024 wtorek

07:00 + Franciszek Kumala 25 r. śm.

18:00 Pokutna

14 luty 2024 – środa:

07:00 + Franciszek Wyroba

10:00 + Franciszek Wąsiołek

17:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

19:00 + Jadwiga, Andrzej Gajewscy, rodzice

15 luty  2024- czwartek:

07:00 + Władysława Bielas

07:00 + Stefan Sasor 3 r. śm.

18:00 + Magdalena Lelek

16 luty 2024- piątek:

07:00 +  Waldemar Jankowicz 1r. śm.

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Antoni Guguła (od kolegów brata Wieśka)

+ Krzysztof Szwed (od Stanisławy Szwed)

+ Piotr Kęs (od kuzyna Antoniego)

+ Jadwiga Gajewska (od przyjaciółki Lodzi Janiec)

+ Piotr Kucharczyk (od sąsiadów Frasik)

+ Rozalia Lelek (od Józefa i Aliny Bober z synem Darkiem)

+ Anna Kowalczyk (od Jakuba Suchan z rodziną)

+ Zofia Jałocha (od sąsiadów)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

+ Adam Kęs (od kolegi Janusza i Katarzyny Radoń)

+ Maria Grabowska (od wnuka Lorenso)

+ Elżbieta Grabowska (od rodziny Woźniczka z Jurczyc)

+ Józefa Żak (od RSPD)

+ Maria Hyla (od sąsiadów Dybek)

+ Czesław Pająk (od chrześniaka Michała z rodziną)

+ Adam Ustupski (od Jana Wilk z rodziną)

+ Andrzej Ziarko (od Michała Gaczorka i Mariusza Żmudy)

+ Maria Ziarko (od Haliny Woś z dziećmi)

+ Antoni Wilkosz (od Anny i Dawida Borowczyk i pracowników Stanicy ,, Hucuł” z Sułkowic)

+ Kazimiera Białoch (od siostry Teresy z rodziną)

+ Maria Kęs (od wnuka Marcina z rodziną)

+ Józef Lelek (od Teresy i Czesława Żmuda)

+ Anna Waś (od Krystyny i Franciszka Czepielik)

+ Franciszek Żmuda (od dyrekcji, nauczycieli Zespołu Katolickich Szkół w Skawinie)

+ Jadwiga Sarek (od rodziny Cyganków)

+ Paweł Utylski (od kolegów z KZA Kraków)

+ Krystyna Mazur (od Iwony i Andrzeja Wacławik z rodziną)

+ Władysława Lelek (od kolegi Antoniego)

+ Kazimierz Żmuda (od Krystyny i Tomasza Czubaj z rodziną)

+ Michał Kwiatkowski (od Edwarda z Przytkowic)

+ Czesław Lepiarz (od bratanka Roberta z rodziną)

+ Stanisława Zawada (od sąsiadów z Wierzbanówki)

+ Edward Badura (od Władka)

+ Edmund Łędzki 39 r. śm. (od rodziny)

+ Waldemar Jankowicz

17 luty  2024 sobota:

07:00  + Leon, Maria Zięcik, s. Stanisław, Władysław

18:00  + Joanna, Piotr Żmuda, synowie

18 luty  2024 – niedziela:

07:00 + Władysław Sekuła 13 r. śm., ż. Zofia, s. Andrzej

09:00 + Leszek Tałach

11:00 Dziękczynno-błagalna w 4 ur. Kingi

13:00 + Irena, Jan Kaszuba

16:00 + Anna, Franciszek Badura, z rodziny