Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

4 luty  2024 – niedziela:

07:00 + Danuta Wilczak 1 r. śm., m. Władysław

07:00 + Wincenty Zięcik

09:00 + Władysław Badura 26 r. śm.

09:00 + Stanisław, Elżbieta Jagocha r. śm.

11:00 + Wincenty, Ludwika Jankowicz

11:00 + Stanisław Zięcik, rodzice, rodzeństwo

13:00 + Stanisław Chwaja, rodzice

13:00 + Władysław, Józefa Pałka, c. Zofia, zięciowie

16:00 + Antoni Wilkosz

5 luty  2024 – poniedziałek:

07:00 + Henryk Młotkowski r. śm.

18:00 + Stanisław Kowalczyk 2 r. śm.

6 luty   2024 wtorek

07:00 + Anna Wycisk

18:00 + Stanisław, Maria Niewolscy

7 luty  2024 – środa:

07:00 + Józef, Natalia Marciniak, s. Józef

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

8 luty   2024- czwartek:

07:00 + Stanisław, Julia Niechaj

18:00 + Wincenty, Helena Lelek

9 luty  2024- piątek:

07:00 + Franciszek, Anna Kudła, synowa Kazimiera

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Antoni Guguła (od kuzynki Zofii Grabiec z rodziną)

+ Krzysztof Szwed (od Mateusza Szweda)

+ Piotr Kęs (od cioci Marysi ze Skawiny)

+ Jadwiga Gajewska (od Marii Ciernia)

+ Piotr Kucharczyk (od sąsiadów Wygoda)

+ Anna Kowalczyk (od rodziny Chmielarczyków)

+ Zofia Jałocha (od sąsiadów)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

+ Adam Kęs (od Beaty i Marcina Daniec)

+ Maria Grabowska (od wnuka Luidziego)

+ Elżbieta Grabowska (od Mirosławy i Stefana Janik z rodziną)

+ Józefa Żak (od Marty i Szczepana Ciernia z rodziną)

+ Maria Hyla (od rodziny Śmiech)

+ Czesław Pająk (od siostry Stanisławy z synem Grzegorzem)

+ Adam Ustupski (od rodziców dzieci z klasy 5 a)

+ Andrzej Ziarko (od Jacka, Grześka, Pawła Galik)

+ Maria Ziarko (od Marty Grabowskiej z rodziną)

+ Antoni Wilkosz (od kuzyna Leszka z rodziną z Turku)
+ Kazimiera Białoch (od siostry Stanisławy)

+ Maria Kęs (od dyrekcji i pracowników przedszkola w Polance Hallera)

+ Józef Lelek (od szwagra Romana)

+ Anna Waś (od Urszuli i Czesława Sekuła)

+ Franciszek Żmuda (od rodziny Sekułów i Pazdanów)

+ Jadwiga Sarek (od rodziny Kamyczura)

+ Paweł Utylski (od Mateusza Czyżowskiego z rodziną)

+ Krystyna Mazur (od Aliny Pierzchała)

+ Władysława Lelek (od Urszuli i Czesława Sekuła)

+ Kazimierz Żmuda (od Karoliny i Sylwestra Pinoń)

+ Michał Kwiatkowski (od Jana Ślusarczyka z żoną)

+ Czesław Lepiarz (od bratanicy Moniki z rodziną)

+ Stanisława Zawada (od sąsiadów z Wierzbanówki)

+ Edward Badura (od Władka)

+ Waldemar Jankowicz

+ Stanisław Ożóg (od synowej Urszuli i wnuków Piotra i Maćka z żoną)

10 luty  2024 sobota:

07:00 + Maria Żmuda 2 r. śm.

18:00 + Tomasz Rogosz 1r. śm.

11 luty  2024 – niedziela:

07:00 + Maria Stokłosa 10 r. śm., m. Bronisław

09:00 + Ryszard Garlacz 5 r. śm.

11:00 + Zofia Jaworska 6 r. śm.

13:00 + Stanisław Kuberski, rodzice

16:00 + dusze w czyśćcu cierpiące