Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

28 stycznia   2024 – niedziela:

07:00 + Piotr Nowak 3 r. śm.

07:00 + Jan. Józefa Żmuda

09:00 + Henryk, Maria Żmuda

09:00 O bł. Boże dla całej rodziny

11:00 + Albina, Franciszek Cycoń, z rodziny

11:00 + Stanisław, Irena Guguła, synowie

13:00 +Marian Lelek r. śm.

13:00 + Eugenia Lelek 30 r. śm.

16:00 + Ludwika, Jan Morawa, rodzice

29 stycznia   2024 – poniedziałek:

07:00 + Józef Wyrwa 1r. śm.

07:00 + Władysław Gancarz

18:00 + Józef Radomski 11r. śm., ż. Henryka

30 stycznia  2024 wtorek

07:00 + Elżbieta Grabowska

18:00 + Henryka Lelek 20 r. śm., m. Piotr

31 stycznia  2024 – środa:

07:00 + Irena Kopacz

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Piotr Baran 10 r. śm.

1 luty  2024- czwartek:

07:00 + Maria, Jan Bylica, Krystyna Bylica

07:00 + Zofia Jałocha

18:00 Dziękczynno-błagalna w 90 r ur. Romana

18:00 Za kapłanów

2 luty  2024- piątek:

07:00 Róża MB Gromnicznej

07:00 Maria Łysek r. śm., m. Tadeusz, rodzice

10:00 + Maria, Mieczysław Pałac, rodzice

10:00 + Władysław Jankowicz, Krystyna, Bronisław Kukuła, s. Marian

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Antoni Guguła (od rodziny Sitków)

+ Krzysztof Szwed (od Ilony Synowiec z rodziną)

+ Piotr Kęs (od sąsiadów Wasylów i Lelków)

+ Jadwiga Gajewska (od rodziny Żołnierczyków)

+ Piotr Kucharczyk (od sąsiadów Klaudii i Damiana Stechura z rodziną)

+ Rozalia Lelek (od Małgorzaty i Mariusza Paciorek)

+ Anna Kowalczyk (od Marii Suchan)

+ Zofia Jałocha (od chrześnicy Agnieszki z rodziną)

+ Adam Kęs (od Janiny i Eugeniusza Daniec)

+ Maria Grabowska (od wnuczki Aleksandry)

+ Elżbieta Grabowska (od Rodziny Trzyszczyków)

+ Józefa Żak (od dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Maria Hyla (od sąsiadów z ul. Widokowej 17)

+ Czesław Pająk (od koleżanek i kolegów z piekarni PSS Społem w Skawinie)

+ Adam Ustupski (od wychowawcy i dzieci z klasy 5a)

+ Andrzej Ziarko (od rodziny Rzepisko Grzegorza i Marty)

+ Maria Ziarko (od Pawła i Teresy Kotula)

+Antoni Wilkosz (od Małgorzaty i Józefa Brzazgacz)

+ Franciszek Wyroba (od wnuków i prawnuków)

+ Kazimiera Białoch (od siostry Anny z mężem)

+ Maria Kęs (od dyrekcji i pracowników przedszkola w Polance Hallera)

+ Józef Lelek (od Barbary Dwornik z synami Damianem i Mirosławem z Kęt)

+ Anna Waś (od Józefa i Aliny Bober)

+ Franciszek Żmuda (od Alicji i Tadeusza Lelek z rodziną)

+ Jadwiga Sarek (od kolegów z klasy)

+ Paweł Utylski (od Jacka Czyżowskiego z rodziną)

+ Krystyna Mazur (od Lidii i Zbigniewa Góralczyk z rodziną)

+ Władysława Lelek (od koleżanki syna Mateusza ze Szkoły Podstawowej Katarzyny Żmuda z rodzicami)

+ Kazimierz Żmuda (od Krystyny i Mieczysława Czubaj)

+ Michał Kwiatkowski (od Sołtysa i rady Sołeckiej z Krzęcina)

+ Czesław Lepiarz (od brata Stanisława z żoną)

+ Maria Bąbol (od siostrzenicy Kazimiery z mężem)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

18:00 + Wanda Malinowska r. śm., m. Mieczysław, s. Ryszard, w. Piotr

3 luty  2024 sobota:

07:00 + Adam Ustupski 1r. śm.

07:00 + Stefania, Stanisław Zieliński, s. Stanisław

18:00 + Krzysztof Wycisk

4 luty  2024 – niedziela:

07:00 + Danuta Wilczak 1 r. śm., m. Władysław

07:00 + Wincenty Zięcik

09:00 + Władysław Badura 26 r. śm.

09:00 + Stanisław, Elżbieta Jagocha r. śm.

11:00 + Wincenty, Ludwika Jankowicz

11:00 + Stanisław Zięcik, rodzice, rodzeństwo

13:00 + Stanisław Chwaja, rodzice

13:00 + Władysław, Józefa Pałka, c. Zofia, zięciowie

16:00 + Antoni Wilkosz