Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

14 stycznia   2024 – niedziela:

07:00 + Andrzej Ziarko

07:00 + Antonina Pałka

09:00 + Karolina Badura r. śm., m. Paweł, s. Józef, z. Józef, w. Bogdan

09:00 + Józef, Anna Sekuła s.s. Kazimierz, Wiesław, rodzice

11:00 + Helena, Stefan Badura

11:00 + Anna Sasor 26 r. śm., m. Józef

13:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ur. Pawła

13:00 + Helena, Jan Grabińscy, s. Bogusław

16:00 + Maria, Jan Trzyszczyk, Julianna, Józef Kudela, Wojciech Wróbel

15 stycznia    2024 – poniedziałek:

07:00 + Olga Wąsiołek

18:00 + Stanisław Zięcik, rodzice, Władysław

16 stycznia 2024 wtorek

07:00 + Grzegorz Leśniak

07:00 Dziękczynno-błagalna z okazji ur. Julii

17 stycznia  2024- środa:

07:00 + Maria Grabowska

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18 stycznia 2024- czwartek:

07:00 + Bogdan Badura 2 r. śm

07:00 + Zofia Mrożek

19 stycznia   2024- piątek:

07:00 + Kazimiera Kudła 4 r. śm.

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Antoni Guguła (od kolegi Józefa)

+ Krzysztof Szwed (od Wojciecha Szwed z rodziną)

+ Piotr Kęs (od sąsiadki Krystyny Guguły z rodziną)

+ Jadwiga Gajewska (od Teresy i Romana Szeliga z Klikuszowej)

+ Piotr Kucharczyk (od Asi ze Skawiny)

+ Anna Kowalczyk (od Marii Stokłosa)

+Zofia Jałocha (od rodziny Skalny)

+ Stanisław Żmuda(od Józefy i Andrzeja Partyka z Woli Baranowskiej)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

+ Adam Kęs (od teściowej)

+ Maria Grabowska (od córki Bogumiły z mężem)

+ Elżbieta Grabowska (od kolegów z pracy Tadeusza)

+ Józefa Żak (od dyrekcji, nauczycieli, pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Maria Hyla (od Janusza i Marii z Gołuchowic)

+ Czesław Pająk (od koleżanek i kolegów z piekarni PSS Społem w Skawinie)

+ Józefa Jankowicz (od Adama i Elżbiety Pacułt)

+ Adam Ustupski (od sąsiadów Barbary i Adama)

+ Andrzej Ziarko (od Adama i Barbary)

+ Maria Ziarko (od rodziny Kulig)

+ Antoni Wilkosz (od rodziny Mamcarczyków z Brzeźnicy)

+ Irena Kopacz (od sąsiadów)

+ Franciszek Wyroba (od rodziny Wilkoszów)

+ Kazimiera Białoch (od sąsiadów Radoniów)

+ Maria Kęs (od synowej Doroty Kęs)

+ Józef Lelek (od chrześnicy Bernadki z rodziną)

+ Anna Waś (od Łukasza i Moniki Klimkowicz )

+ Jadwiga Sarek (od siostrzenicy Agnieszki z rodziną)

+ Franciszek Żmuda (od Jadwigi i Krzysztofa Pierzchała)

+ Paweł Utylski (od kolegów syna oraz ich rodziców)

+ Krystyna Mazur (od teściów Krystyny i Stanisława Góralczyk)

+ Władysława Lelek (od rodziny Pilch)

+ Mariusz Czopek

20 stycznia   2024 sobota:

07:00 + Czesław Pająk

07:00 + Piotr, Janina Jankowicz

21 stycznia   2024 – niedziela:

07:00 + Michał, Józefa Żmuda, s. Stanisław

07:00 + Franciszek Woźniak, rodzice, teściowie

09:00 + Henryk Brózda

09:00 + Franciszek Kosek 1r. śm.

11:00 + Krzysztof Grabowski 4 r. śm., rodzice brat Mirosław

11:00 + Zofia Piszczek 40 r. śm., m. Piotr

13:00 + Jadwiga, Andrzej Gajewscy, rodzice

13:00 + Tadeusz Wyroba 12 r. śm.

16:00 + Józef Jankowicz 20 r. śm., ż. Anna, Zofia 37 r. śm.