Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

7 stycznia  2024 – niedziela:

07:00 + Rozalia Lelek

09:00 +Stanisław Pacułt r. śm.

11:00 + Władysław Żmuda 9 r. śm.

13:00 + Stanisław Chwaja, rodzice

16:00 + Elżbieta Stępska 3 r. śm., z rodziny

8 stycznia  2024 – poniedziałek:

07:00 + Maria Sekuła

18:00 + Janina Niechaj 2 r. śm.

9 stycznia  2024 wtorek

07:00 + Janina Zięborak

07:00 + Jan Gębala

10 stycznia   2024 – środa:

07:00 + Anna Kowalczyk

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

11 stycznia  2024- czwartek:

07:00 + Wiesław Smajek

07:00 + Stanisław, Helena Zięcik, synowie, córka

12 stycznia  2024- piątek:

07:00 + Wacław Dunaj

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Antoni Guguła (od Małgorzaty i Jana Żmudów)

+ Krzysztof Szwed (od Marty i Katalina)

+ Piotr Kęs (od sąsiada Wiesława Guguły)

+ Jadwiga Gajewska (od Iwony Pasierbek z rodziną)

+ Piotr Kucharczyk (od rodziny Łukasików  z dziećmi)

+ Rozalia Lelek (od Rodziny Rzeszótko z Brzeźnicy)

+ Anna Kowalczyk (od Elżbiety i Franciszka Sikora)

+ Stanisław Żmuda (od Zbigniewa i Heleny Lot z Andrychowa)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

+ Adam Kęs (od Wiesława i Anety Mikulskich)

+ Maria Grabowska (od wnuczki Magdaleny)

+ Elżbieta Grabowska (od bratanka Jarosława z rodziną)

+ Józefa Żak (od Koła Gospodyń Wiejskich w Krzęcinie)

+ Maria Hyla (od sąsiadów Andrzeja, Józefa Żmuda)

+ Czesław Pająk (od sąsiadów)

+ Józefa Jankowicz (od Adama i Elżbiety Pacułt)

+ Adam Ustupski (od sąsiadów Barbary i Jolanty z rodziną)

+ Andrzej Ziarko (od sąsiadów)

+ Maria Ziarko (od rodziny Wilkosz z Polanki)

+ Antoni Wilkosz (od kuzynki Lucyny z rodziną)

+ Irena Kopacz (od sąsiadów)

+ Franciszek Wyroba (od Cecylii i Piotra Biel ze Skawiny)

+ Kazimiera Białoch (od Janusza i Katarzyny Radoń)

+ Maria Kęs (od synowej Doroty Kęs)

+ Józef Lelek (od Sławomira Dwornik z rodziną)

+ Anna Waś (od Teresy i Tadeusza Klimkowiczów z rodziną)

+ Jadwiga Sarek (od siostrzenicy Małgorzaty z rodziną)

+ Franciszek Żmuda (od chrześnicy Marty Korzeniowskiej z rodziną)

+ Paweł Utylski (od kolegów syna)

+ Krystyna Mazur (od teściów Krystyny i Stanisława Góralczyk)

13 stycznia   2024 sobota:

07:00 + Maria Ziarko

07:00 Pokutna

14 stycznia   2024 – niedziela:

07:00 + Andrzej Ziarko

07:00 + Antonina Pałka

09:00 + Karolina Badura r. śm., m. Paweł, s. Józef, z. Józef, w. Bogdan

09:00 + Józef, Anna Sekuła, s.s. Kazimierz, Wiesław, rodzice

11:00 + Helena, Stefan Badura

11:00 + Anna Sasor 26 r. śm., m. Józef

13:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ur. Pawła i 15 ur. Joanny

13:00 + Helena, Jan Grabińscy, s. Bogusław

16:00 + Maria, Jan Tomczyk, Julianna, Józef Kudela, Wojciech Wróbel