Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

31 grudnia  2023 – niedziela:

07:00 + Wincenty, Aniela Mlost, synowie

07:00 Za Pielgrzymów Kalwaryjskich

09:00 + Waleria Garlacz

09:00 + Jan Moskała 6 r. śm.

11:00 + Paweł Józef Miśkiewicz

11:00 Dziękczynno-błagalna w intencji grupy sprzątającej z 12 sierpnia

13:00 + Tomasz Rogosz

13:00 Dziękczynna za łaski w minionym roku

1 stycznia   2024 – poniedziałek:

07:00 O bł. Boże dla mieszkańców Krzęcina

09:00 W intencji Róży Św. Bożej Rodzicielki Maryi

11:00 + Maria Radomska 1r. śm.

11:00 + Maria Zięcik 36r. śm., m. Piotr, s. Wiesław

13:00 + Mieczysław Szwed, Mieczysław, Maria Pałac

13:00 Dziękczynno-błagalna z okazji imienin Mieczysława

16:00 + Franciszek Frasik

2 stycznia   2023 wtorek

07:00 + Władysław Urant 2 r. śm.

18:00 + Janina Bujak

3 stycznia  2024 – środa:

07:00 + Leszek Zięcik

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

4 stycznia   2024- czwartek:

07:00 + Marian Myśliwiec 2 r. śm.

18:00 Za kapłanów

5 stycznia  2024- piątek:

07:00 + Krzysztof Szwed

07:00 + Antoni Guguła

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Antoni Guguła (od sąsiada Marka z rodziną z Polanki Hallera)

+ Piotr Kęs (od kuzynki Małgorzaty z rodziną)

+ Jadwiga Gajewska (od kolegów i koleżanek : Bylica z Kwasniowa Dolnego i Krzęcina, Ciernia, Grobelna, Grzebinoga, Rak, Wąsowicz, Wójs)

+ Piotr Kucharczyk (od Marii i Krzysztofa Buratyńskich)

+ Rozalia Lelek (od rodziny Rzeszótko z Pozowic)

+ Anna Kowalczyk (od sąsiadów Alicji i Tadeusza Lelek z rodziną)

+Zofia Jałocha (od bratowej Anny z córkami z Mysłowic)

+ Stanisław Żmuda (od kuzynki Czesławy Żmudy z rodziną)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

+ Adam Kęs (od Doroty i Rafała Brzegowych z rodziną)

+ Maria Grabowska (od wnuka Michała)

+ Elżbieta Grabowska (od bratanicy Anny z rodziną)

+ Józefa Żak (od Łukasza Bartczaka z rodziną)

+ Maria Hyla (od Beaty i Krzysztofa Stopka)

+ Czesław Pająk (od sąsiadów)

+ Józefa Jankowicz (od rodziny z Ochodzy)

+ Adam Ustupski (od sąsiadki Haliny Woś z rodziną)

+ Andrzej Ziarko (od sąsiadów)

+ Maria Ziarko (od Anny Sroki ze Skawiny)

+ Antoni Wilkosz (od Ewy i Piotra Wilkosz z rodziną)

+ Irena Kopacz (od sąsiadów)

+ Franciszek Wyroba (od Marii Pachel z rodziną z Pozowic)

+ Kazimiera Białoch (od Marty i Waldemara Ślęczka)

+ Maria Kęs (od wnuczki Agnieszki Gibas z rodziną)

+ Józef Lelek (od Czesława i Wiesławy z Kęt)

+ Anna Waś (od Kazimiery i Józefa Badura)

+ Jadwiga Sarek (od siostrzeńca Pawła z rodziną)

+ Franciszek Żmuda (od Joanny z synami z Jaśkowic)

+ Paweł Utylski (od kolegów syna )

18:00 + Zofia Wyrwa 1r. śm.

6 stycznia  2024 sobota:

07:00 + Józef, Genowefa Pospuła, rodzice

07:00 + Lucjan, Aniela Żmuda

09:00 + Apolonia, Mieczysław Godzik, synowie

09:00 + Antoni Wilkosz

11:00 + Tadeusz, Janina Wilkosz, s. Leszek

11:00 + Władysław, Bronisława Lelek, s. Wincenty, w. Tomasz

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Wiktorii

13:00 + Kacper Sasor

16:00 + Wojciech Żmuda r. śm., ż. Elżbieta, c. Maria, z. Józef, w. Piotr

7 stycznia  2024 – niedziela:

07:00 + Rozalia Lelek

09:00 +Stanisław Pacułt r. śm.

11:00 + Władysław Żmuda 9 r. śm.

13:00 + Stanisław Chwaja, rodzice

16:00 + Elżbieta Stępska 3 r. śm., z rodziny