Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

24 grudnia  2023 – niedziela:

07:00 + Jan Jezioro, z rodziny Jezioro, Bernat

09:00 + Henryk Brózda

11:00 + Maria, Stanisław Lelek, rodzice, z. Janusz, Franciszek Lelek

13:00 + Karol Lelek, Bogusław Ożóg, rodzice, teściowie

25 grudnia   2023 – poniedziałek:

00:00 + Leszek Tałach

00:00 + Władysława, Stanisław Jankowicz, Zofia, Bronisław Wyroba, Maria, Franciszek Fryc

07:00 + Marian, Maria Wątor s.s. Janusz, Andrzej

07:00 + Józef, Anna Sekuła, s. Kazimierz, rodzice, b. Wiesław

09:00 + Paweł Badura r. śm., ż. Karolina, s. Józef, z. Józef, w. Bogdan

09:00 + Mariusz Czopek

11:00 + Władysława Jankowicz 2 r. śm.

11:00 + Dariusz Boroń 2 r. śm.

13:00 + Helena, Stefan Badura

13:00 + Mieczysław Pałac r. śm., ż. Maria

26 grudnia   2023 wtorek

07:00 + Wojciech, Maria Rachwał

07:00 + Renata Morawa 4 r. śm., tata Józef

09:00 + Danuta Lelek, rodzice, teściowie, w. Grzegorz

09:00 + Kazimierz Hyla 6 r. śm.

11:00 + Stanisław Gotfryd

11:00 + Irena, Stefan Trzyszczyk , rodzice

13:00 Za Parafian

13:00 + Otylia, Edward Żmuda

27 grudnia 2023 – środa:

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

28 grudnia  2023- czwartek:

07:00 + Wiesław Sekuła

07:00 + Zofia Pacułt

29 grudnia 2023- piątek:

07:00 + Wincenty Żmuda 36 r. śm., ż. Maria

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Helena Guguła (od córki Marii, wnuków i prawnuków)

+ Antoni Guguła (od koleżanek z pracy żony)

+ Krzysztof Szwed (od rodziny Sałapatek)

+ Piotr Kęs (od kuzynki Agnieszki i Rafała)

+ Jadwiga Gajewska (od kolegów i koleżanek : Bylica z Kwasniowa Dolnego i Krzęcina, Ciernia, Grobelna, Grzebinoga, Rak, Wąsowicz, Wójs)

+ Piotr Kucharczyk (od Moniki i Piotra Sekuła)

+ Rozalia Lelek (od Stanisława i Barbary Kapuścinskich z córkami)

+ Anna Kowalczyk (od kuzyna Władysława z rodziną)

+ Zofia Jałocha (od Róży Św. Bożej Rodzicielki)

+ Stanisław Żmuda (od cioci Marysi Żmuda z pod kościoła)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

+ Adam Kęs (od Gabrieli i Artura Bartyzel z rodziną)

+ Zofia Mrożek (od siostry z rodziną)

+ Antonina Pałka (od Haliny i Władysława Nieć z Ochodzy)

+ Maria Grabowska (od sąsiadów z góry)

+ Elżbieta Grabowska (od brata z rodziną)

+ Józefa Żak (od Anny Piela z rodziną)

+ Maria Hyla (od Ewy Borowiec, Elżbiety Wyrwa)

+ Czesław Pająk (od sąsiadów)

+ Józefa Jankowicz (od Stanisława i Haliny Boczoń)

+ Adam Ustupski (od sąsiadów Ziarków)

+ Andrzej Ziarko (od sąsiadów)

+ Maria Ziarko (od sąsiadów Barbary i Sławomira Sasor)

+ Antoni Wilkosz (od rodziny Zachwieja)

+ Irena Kopacz (od sąsiadów)

+ Franciszek Wyroba (od chrześniaka Jana Wyroby z rodziną z Pozowic)

+ Kazimiera Białoch (od kuzynki Heleny Zięcik)

+ Maria Kęs (od rodziny Gębalów i Mazurów)

+ Józef Lelek  (od Jolanty Naglik z rodziną)

+ Anna Waś (od sąsiadów Ożogów z rodziną)

+ Jadwiga Sarek (od Danuty Opyrchał z rodziną)

+ Franciszek Żmuda (od Rodziny Niechajów)

+ Józef Stokłosa 20 r. śm., rodzice,

+ Władysław Mrożek 20 r. śm.

30 grudnia  2023 sobota:

07:00 + Maria, Jan Bylica, Krystyna Bylica

07:00 + Bronisława Targosz 13 r. śm., m. Paweł

31 grudnia  2023 – niedziela:

07:00 + Wincenty, Aniela Mlost, synowie

07:00 Za Pielgrzymów Kalwaryjskich

09:00 + Waleria Garlacz

09:00 + Jan Moskała 6 r. śm.

11:00 + Paweł, Józef Miśkiewicz

11:00 Dziękczynno-błagalna dla grupy sprzątającej z 12 sierpnia

13:00 + Tomasz Rogosz

13:00 Dziękczynna za łaski w minionym roku