Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

17 grudnia  2023 – niedziela:

07:00 + Andrzej Sekuła 6 r. śm., rodzice, teściowie

07:00 + Bronisława Słoniec

09:00 + Bogusław Ożóg

09:00 + Czesław Pająk

11:00 + Stanisław Kolasa 4 r. śm.

11:00 + Stanisław Ruśniak 20 r. śm.

13:00 + Piotr Kęs

13:00 + Zofia Dąbrowska, w. Michał r. śm., rodzice

16:00 + Kazimierz Chmielarczyk r. śm., rodzice, teściowie

18 grudnia  2023 – poniedziałek:

06:30 + Anna Wycisk 1r. śm.

18:00 + Andrzej, Jadwiga Gajewscy, rodzice

18:00 + Antonina Pałka

19 grudnia  2023 wtorek

06:30 + Zofia, Alfons Myszk

18:00 + Władysław, Władysława Jachymczyk

20 grudnia  2023 – środa:

06:30 + Marian Sadlak

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

21 grudnia   2023- czwartek:

06:30 + Ludwika Smajek 1r. śm.

06:30 + Janina Guz, Maria, Janusz Studenny, Krystyna Gronowska

18:00 + Stanisław Lizak

18:00 + Zofia Mrożek

22 grudnia  2023- piątek:

06:30 + Maria, Roman Kowalczyk

06:30 + Aniela, Feliks Pellowscy

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Antoni Guguła (od Ewy Boroń)

+ Krzysztof Szwed (od Anny i Pawła Jankowicz)

+ Piotr Kęs (od kuzynki Doroty z rodziną)

+ Jadwiga Gajewska (od kolegów i koleżanek : Bylica z Kwaśniowa Dolnego i Krzęcina, Ciernia, Grobelna, Grzebinoga, Rak, Wąsowicz, Wójs)

+ Piotr Kucharczyk (od Eweliny i Kamila Korzeniowskich)

+ Rozalia Lelek (od chrześnicy Bożeny Batko z mężem)

+ Anna Kowalczyk (od Beaty i Marka Janik z rodziną)

+ Zofia Jałocha (od Róży NMP  Bożej Rodzicielki)

+ Stanisław Żmuda (od Teresy i Tadeusza Klimkowicz z rodziną)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

+ Adam Kęs (od Anny i Grzegorza Dudziak z rodziną)

+ Zofia Mrożek (od siostry z rodziną)

+ Antonina Pałka (od chrześnicy Marii z rodziną)

+ Maria Grabowska (od sąsiadów z góry)

+ Elżbieta Grabowska (od Stanisława Bernata)

+ Józefa Żak (od Lidii z rodziną)

+ Maria Hyla (od chrześniaka Jacka z rodziną)

+ Czesław Pająk (od sąsiadów)

+ Józefa Jankowicz (od Radomskiego z Polanki)

+ Adam Ustupski (od cioci Janiny Leńczowskiej z rodziną)

+ Andrzej Ziarko (od OSP Krzęcin)

+ Maria Ziarko (od rodziny Sasorów i Morawów)

+ Antoni Wilkosz (od kuzynki Marysi z Ryczowa)

+ Irena Kopacz (od sąsiadów)

+ Franciszek Wyroba (od prawnuków Maciusia i Hani)

+ Kazimiera Białoch (od Darii i Tomka)

+ Maria Kęs (od Mariana i Zbigniewa Kopacz)

+ Józef Lelek (od Marii i Kazimiery Badura)

+ Anna Waś (od rodziny Gramatyki z Kopytówki)

+ Jadwiga Sarek (od Jasińskiej z rodziną)

+ Franciszek Żmuda (od Andrzeja i Barbary Żmuda z rodziną)

+ Józef Krzysiek 30 r. śm.

+ Maria Bąbol (od rodziny Bednarczyk)

+ Felicja, Stanisław Baduch, dzieci

+ Maria, Andrzej Morawa z rodziny

23 grudnia  2023 sobota:

06:30 + Tomasz, Katarzyna Cymerkiewicz, z. Karol

06:30 + Łukasz Rzeszótko

18:00 + Andrzej Ziarko 1 r. śm.

18:00 + Helena Guguła 2 r. śm.

24 grudnia  2023 – niedziela:

07:00 + Jan Jezioro, z rodziny Jezioro, Bernat

09:00 + Henryk Brózda

11:00 + Maria, Stanisław Lelek, rodzice, z. Janusz, Franciszek Lelek

13:00 + Karol Lelek, Bogusław Ożóg, rodzice, teściowie