Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

10 grudnia   2023 – niedziela:

07:00 + Krzysztof Wycisk 7 r. śm. rodzice, teściowie

07:00 + Irena Miśkiewicz 4 r. śm,. m. Bronisław

09:00 + Tadeusz Wróbel 7 r. śm.

09:00 + Stanisław, Władysława Pająk

11:00 + Władysław Lelek 3 r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Filipa

13:00 +Elżbieta Grabowska

13:00 + Krzysztof Szwed

16:00 + Jan Skrzyński 4 r. śm.

11 grudnia   2023 – poniedziałek:

06:30 + Janina Zięborak

18:00 + Stanisław, Janina Bartczak, rodzice

18:00 + Maria Grabowska

12 grudnia  2023 wtorek

06:30 + Maria, Józef Ślusarczyk, rodzice

18:00 + Kazimierz Zięcik 13 r. śm,. rodzice, rodzeństwo

13 grudnia  2023 – środa:

06:30 + Józef, Emilia Misiak, z rodziny

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Czesław, Maria Wycisk

14 grudnia  2023- czwartek:

06:30 + Marian Godzik, rodzice, brat

06:30 +  Henryk Myszk

18:00 + Jerzy Sadowski 2 r. śm.

18:00 + Anna Kowalczyk

15 grudnia   2023- piątek:

06:30 + Józef Dyrga r. śm.

06:30 + Stefan Słoniec

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Antoni Guguła (od kuzynki Ani Gwiżdż)

+ Krzysztof Szwed (od rodziny Michalak)

+ Piotr Kęs (od rodziny Szkutkoskich i Świerkosz)

+ Jadwiga Gajewska (od Mariana Bylicy z córkami)

+ Piotr Kucharczyk (od rodziny Okarmusów z Jurczyc)

+ Rozalia Lelek (od rodziny Stoczków)

+ Anna Kowalczyk (od Jarosława i Ewy Frasik z rodziną)

+Zofia Jałocha (od rodziny Niewolskich)

+ Stanisław Żmuda (od cioci Rozalii)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

+ Antoni Knapik (od Ali z rodziną)

+ Adam Kęs (od Magdaleny i Macieja Daniec)

+ Zofia Mrożek (od sąsiadów)

+ Antonina Pałka (od Beaty i Stanisława Kurek z rodziną)

+ Maria Grabowska (od wnuka Grzegorza z rodziną)

+ Elżbieta Grabowska (od sąsiada Torby)

+ Józefa Żak (od kuzynki Julii Wilkosz i rodziny Zuch)

+ Maria Hyla (od szwagierki Stanisławy z Zelczyny)

+ Czesław Pająk (od sąsiadów)

+ Józefa Jankowicz (od rodziny Wojtyna z Jurczyc)

+ Adam Ustupski (od rodziców i dzieci z klasy syna Kamila)

+ Andrzej Ziarko (od druhów z OSP Polanka Hallera)

+ Maria Ziarko (od cioci Hani Szwedowej)

+ Antoni Wilkosz (od rodziny Wilkoszów z Marcyporęby)

+ Irena Kopacza (od sąsiadów)

+ Franciszek Wyroba (od wnuczki Magdy z rodziną)

+ Kazimiera Białoch (od Renaty i Andrzeja z Ochodzy)

+ Maria Kęs (od Doroty Kłusek z dziećmi)

+ Józef Lelek (od Pawła Dwornika z rodziną)

+ Anna Waś (od Kazimiery Świerkosz)

+ Ludwika Smajek 1r. śm.

+ Maria Bąbol (od rodziny Lepiarz)

+ Bronisław Wędzicha (od Anny i Sebastiana Bylica)

+ Adela, Maria, Piotr Wąsiołek

16 grudnia   2023 sobota:

06:30 + Eugenia Jankowicz

18:00 +Bronisława Stanek 9 r. śm., m. Jan, Anna Stanek

17 grudnia  2023 – niedziela:

07:00 + Andrzej Sekuła 6 r. śm. rodzice, teściowie

07:00 + Bronisława Słoniec

09:00 + Bogusław Ożóg

09:00 + Czesław Pająk

11:00 + Stanisław Kolasa 4 r. śm.

11:00 + Stanisław Ruśniak 20 r. śm.

13:00 + Piotr Kęs

13:00 + Zofia Dąbrowska, w. Michał r. śm., rodzice

16:00 + Kazimierz Chmielarczyk r. śm., rodzice, teściowie