Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

3 grudnia   2023 – niedziela:

07:00 + Wiesław Pierzchała

07:00 + Aleksandra Solecka 12 r. śm., m. Antoni

09:00 + Olga Wąsiołek 1r. śm.

09:00 + Roman Orzechowski 6 r. śm.

11:00 + Marta Kurlit 6 r. śm.

11:00 + Józef Nykiel

13:00 + Antoni Wilkosz

16:00 + Maria Sekuła

4 grudnia    2023 – poniedziałek:

06:30 + Krzysztof Pospuła, rodzice, teściowie

18:00 + Antoni Guguła

18:00 + Piotr Kucharczyk

5 grudnia    2023 wtorek

06:30 + Wincenty Zięcik

18:00 + Maria, Edward Pierzchała, synowie

6 grudnia  2023 – środa:

06:30 + Władysława Sekuła 5r. śm. m. Bronisław

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Krystyna Białek 29 r. śm.

7 grudnia   2023- czwartek:

06:30 + Stanisław Kowalczyk

06:30 + Adam Kęs 1r.  śm.

18:00 + Piotr, Tekla Badura, c. Anna, z rodziny

18:00  W intencji  kapłanów

8 grudnia   2023- piątek:

06:30 + Stanisław, Elżbieta Jagocha

06:30 + Stanisław Kosek 40 r. śm,. ż. Władysława

12:00 Godzina Łaski

12:00 + Władysława Bielas

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Stanisław Pierzchała (od mieszkańców Gołuchowic i znajomych)

+ Antoni Guguła (od rodziny Kurlitów)

+ Krzysztof Szwed (od pracowników Strefy Urody)

+ Piotr Kęs (od kolegi Piotra Mitka z żoną Iwoną i synem Kevinem)

+ Jadwiga Gajewska (od Mariana Bylicy z córkami)

+ Piotr Kucharczyk (od wnuczki Justyny z rodziną)

+ Rozalia Lelek (od rodziny Giermek, Świerkosz i Morek)

+ Anna Kowalczyk (od Katarzyny i Tadeusza Sadek z rodziną)

+ Zofia Jałocha (od rodziny Kowalczyków)

+ Stanisław Żmuda (od kuzynki Doroty Jaracz z rodziną)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

+ Antoni Knapik (od Ali z rodziną)

+ Adam Kęs (od Stanisława Kowala z Wierzbanowej)

+ Zofia Mrożek (od sąsiadów)

+ Antonina Pałka (od rodziny Uchacz z Zelczyny)

+ Maria Grabowska (od wnuczki Pauliny z rodziną)

+ Elżbieta Grabowska (od Czesława i Krystyny Kuraś, Łukasza, Mateusza z rodziną)

+ Józefa Żak (od Adama Kudły z rodziną)

+ Maria Hyla (od sąsiadów Frejc)

+ Czesław Pająk (od koleżanek i kolegów z piekarni PSS Społem w Skawinie)

+ Józefa Jankowicz (od Cecylii Jaskuła z Jurczyc)

+ Adam Ustupski (od wychowawcy i dzieci z klasy syna Kamila)

+ Andrzej Ziarko (od Druhów OSP Polanka Hallera)

+ Maria Ziarko (od rodziny Rzepisko)

+ Antoni Wilkosz (od Adama, Sabiny Pilch z dziećmi z Wysokiej)

+ Irena Kopacz (od sąsiadów Pierzchałów)

+ Franciszek Wyroba (od Tadeusza Przebindy z rodziną)

+ Kazimiera Białoch (od Stanisławy z Ochodzy)

+ Józef, Maria Kowalczyk, s. Józef

18:00 W intencji Róży MB Niepokalanie Poczętej

9 grudnia  2023 sobota:

06:30 + Helena, Stefan Badura

18:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Gabrieli Woźniak

10 grudnia   2023 – niedziela:

07:00 + Krzysztof Wycisk 7vr. śm., rodzice, teściowie

07:00 + Irena Miśkiewicz 4 r. śm., m. Bronisław

09:00 + Tadeusz Wróbel 7 r. śm.

09:00 + Stanisław, Władysława Pająk

11:00 + Władysław Lelek 3 r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Filipa

13:00 +Elżbieta Grabowska

13:00 + Krzysztof Szwed

16:00 + Jan Skrzyński 4 r. śm.