Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

26 listopada   2023 – niedziela:

07:00 + z Róży MB Dobrej Rady

07:00 + Rozalia Lelek

09:00 + Józef, Anna Sekuła, s. Kazimierz, rodzice

09:00 + z Róży MB Królowej Pokoju

11:00 + z Róży MB Częstochowskiej

11:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Teresy i Pawła Kotula

13:00 + Michał Potaczek 2 r. śm.

13:00 + Tadeusz Łysek 3 r. śm., z. Maria, rodzice

16:00 + Józef, Teresa Żmuda, s. Józef, rodzice

27 listopada    2023 – poniedziałek:

07:00 + Michał Starosielec

07:00 + Tomasz, Elżbieta Grabowscy, z rodziny

18:00 + Michał Potaczek

28 listopada 2023 wtorek

07:00 + Leszek Zięcik

18:00 + Jan, Helena, Grabińscy, s. Bogusław

29 listopada  2023 – środa:

07:00 + Genowefa Galos r. śm.

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

30 listopada  2023- czwartek:

07:00 + Wiesław Stokłosa

07:00 + Wojciech Żak 9 r. śm.

18:00 + Andrzej Piwowoński, rodzice

18:00 + Jan, Helena Grabińscy, s. Bogusław

1 grudnia   2023- piątek:

07:00 + Wiesław Smajek

07:00 + Józefa Meus

18:00 Zbiorowa za Zmarłych

+ Krystyna Bylica (od Teresy Chmiel z mężem)

+ Stanisław Pierzchła (od mieszkańców Gołuchowic i znajomych)

+ Antoni Guguła (od rodziny Goryckich)

+ Krzysztof Szwed (od Moniki Zabagło)

+ Piotr Kęs (od koleżanki Marty Ślęczka z mężem)

+ Jadwiga Gajewska (od Anny i Sebastiana Bylica)

+ Piotr Kucharczyk (od rodziny Kowalskich z Brzeźnicy)

+ Franciszek Frasik (od sąsiadów rodziny Jachymczyk)

+ Rozalia Lelek (od rodziny Torba z Gołuchowic)

+ Anna Kowalczyk (od Zofii Frasik)

+Zofia Jałocha (od koleżanek synowej Eli z delikatesów Centrum Zelczyna)

+ Stanisław Żmuda (od Iwony i Roberta Stanclik)

+ Leszek Zięcik (od rodziny)

+ Antoni Knapik (od Heleny Moskała z rodziną)

+ Adam Kęs (od Magdy i Tomka z rodziną)

+ Zofia Mrożek (od sąsiadów)

+ Antonina Pałka (od Krystyny i Andrzeja Opyrchał)

+ Maria Grabowska (od wnuczki Katarzyny z rodziną)

+ Elżbieta Grabowska (od sąsiadów Grabowskich)

+ Józefa Żak (od Adama Kudły z rodziną)

+ Maria Hyla (od przyjaciół córki Alicji)

+ Czesław Pająk (od Eweliny i Przemysława Sęk z rodziną)

+ Józefa Jankowicz (od chrześniaka Mariusza z rodziną)

+ Adam Ustupski (od chrzestnej Anny Gibas z mężem ze Stronia)

+ Andrzej Ziarko (od kolegów z pracy)

+ Maria Ziarko (od Róży MB Miłosierdzia)

+ Antoni Wilkosz (od Marka Szlachty z rodziną)

+ Irena Kopacz (od rodziny Kantorów)

+ Kazimiera Białoch (Od firmy JPM TECH)

+ Franciszek Wyroba (od Marii i Andrzeja Długopolskich)

+ Ks. Mieczysław Frytek (od przyjaciół z Krzęcina)

+ Bronisław Wędzicha (od Marii Ciernia z rodziną)

+ Józef Pachota

+ Stanisław Cymerkiewicz 18 r. śm.

18:00 + Władysława Stawowa

2 grudnia   2023 sobota:

07:00 + Adam Kęs 1 r. śm.

07:00 + Stanisław Lelek

18:00 + Andrzej Piwowoński r. śm.

3 grudnia   2023 – niedziela:

07:00 + Wiesław Pierzchała

07:00 + Aleksandra Solecka 12 r. śm., m. Antoni

09:00 + Olga Wąsiołek 1 r. śm.

09:00 + Roman Orzechowski 6 r. śm.

11:00 + Marta Kurlit  6r. śm.

11:00 + Józef Nykiel

13:00 + Antoni Wilkosz

16:00 + Maria Sekuła