Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

3 września  2023 – niedziela:

07:00 + Bronisława, Maria Stokłosa

07:00 + Eugeniusz Meus 3 1r. śm., ż. Józefa, rodzice, teściowie

09:00 + Stanisław Zięcik r. śm.

09:00 + Bogusław Grabiński, rodzice, teściowie

11:00 + Bronisława, Jan Stanek, z. Józef, Anna Stanek

11:00 + Władysław Żmuda 20 r. śm., ż. Maria

13:00 + Adam Ustupski

13:00 + Stanisław Jankowicz 41r. śm., ż. Władysława, Bronisław Wyroba 17 r. śm., ż. Zofia, Franciszek, Maria Fryc

16:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu

4 września   2023 – poniedziałek:

07:00 + Janina Niechaj

07:00 + Lucjan, Wanda Gwóźdź

09:00 Msza św. szkolna

09:00 + Grażyna Samborska-Wirrwitz

18:00 + Stanisław Lizak

5 września   2023 wtorek

07:00 + Marian Myśliwiec

18:00 + Andrzej, Jadwiga Gajewscy, rodzice

6 września  2023 – środa:

07:00 + Władysława Stawowa

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

7 września   2023- czwartek:

07:00 + Bogdan Badura

07:00 + Franciszek Niechaj

18:00 Za kapłanów

18:00 + Zdzisław Gawełko

8 września  2023- piątek: Narodzenie NMP

07:00 + Maria Szwed

07:00 + Zofia, Piotr Kęs 45 r. śm.

10:00 + Józefa Jankowicz

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Krystyna Bylica (od Danuty i Jerzego Karolczyków z Kwaśniowa Dolnego)

+ Stanisław Pierzchła (od mieszkańców Gołuchowic i znajomych)

+ Władysława Bielas (od Mariusza Ciernia z rodziną)

+ Franciszek Żmuda (od Teresy Hyla z rodziną)

+ Janina Bujak (od Marii Bułat z Sosnowic)

+ Stanisław Żmuda (od kuzynki Teresy Dąbrowskiej z rodziną)

+ Leszek Zięcik (od koleżanki Stasi ze Skawiny)

+ Stanisława Lesiak (od Marii Bakalarek z rodziną)

+ Wiesław Pierzchała (od Marty i Waldemara Ślęczka z rodziną)

+ Antoni Guguła (od Iskra Krzęcin)

+ Krzysztof Szwed (od Łukasza, Tomasza Wycisk)

+ Piotr Kęs (od Tomasza Żmudy z Darią)

+ Jadwiga Gajewska (od Eweliny Korba)

+ Piotr Kucharczyk (od Andrzeja Kucharczyk z żoną)

+ Franciszek Frasik (od zarządu i pracowników Firmy Salvena)

+ Rozalia Lelek (od Stanisława Żmudy z rodziną)

+ Anna Kowalczyk (od Zbigniewa i Elżbiety Galos)

+ Antoni Knapik (od Adama i Eli z rodziną)

+ Adam Kęs (od Adama Lelka)

+ Maria Ziarko (od sąsiadów)

+ Andrzej Ziarko (od kolegi Jarka)

+ Tomasz Rogosz (od sąsiadów Gawonów)

+ Adam Ustupski (od kuzyna Marcina ze Stronia z rodziną)

+ Józefa Jankowicz (od Ilony Monica z córką Leną)

+ Czesław Pająk (od Łukasza Wycisk z rodziną)

+ Maria Hyla (od Anieli Hyla)

+ Józefa Żak (od uczniów kl. 8a ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Stanisław Lelek (od wnuczki Anety z rodziną ze Skawiny)

+ Elżbieta Grabowska (od Róży MB Wniebowziętej)

+ Paweł Miśkiewicz (od kuzyna Zdzisława z rodziną)

+ Maria Grabowska (od siostry Bernadetty Głowacz z rodziną)

+ Antonina Pałka (od Dyrekcji i Pracowników Szkoły Podstawowej w Zelczynie)

+ Zofia Mrożek (od Marianna Słonina)

+ Stanisław Chwaja (od kolegów i koleżanek: Bylica, Ciernia, Grobelna, Ciernia-Janik, Grzebinoga, Rak, Wąsowicz, Wójs)

+ Stefan Sasor, s. Marek

+ Andrzej Michalec, ż. Maria, c. Stefania

+ Andrzej, Tekla Hardek, c. Helena

+ Józef Królczyk 1r. śm., ż. Krystyna 4 r. śm.

+ Waleria Lelek r. śm., m. Józef, c. Maria

+ Maria Bańdo, m. Władysław

18:00 W intencji Róży MB Krzęcińskiej

9 września   2023 sobota:

07:00 + Wiesław Stokłosa

07:00 + Józef Wyrwa

18:00 + Maria, Mieczysław Pałac, rodzice

10 września  2023 – niedziela: Odpust Parafialny

07:00 + Tomasz Rogosz

07:00 + Leszek Zięcik 1r. śm.

07:00 Dziękczynna za zbiory (int. z Krzęcina)

09:00 Dziękczynno-błagalna za 40 r. ślubu Anny i Zdzisława

09:00 + Jan, Janina Żukowski, dzieci

09:00 Dziękczynna za zbiory z prośba o bł. Boże dla mieszkańców Gołuchowic

11:30 Za Parafian

11:30 + Julian Chmielarczyk 10 r. śm., ż. Elżbieta

16:00 + Bronisław Buras 5 r. śm., rodzice, rodzeństwo

16:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ur. Bogusława