Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

8 maja   2022 – niedziela:

07:00 + Stanisław Grabowski 10 r. śm.,.s.s. Mirosław, Krzysztof

09:00 + Stanisław, Maria Lelek, rodzice

09:00 + Stanisław. ż. Władysława; Józef Mrowiec

11:00 I Komunia Św.

13:00 + Stanisław, Julia Niechaj

13:00 + Anna Lelek 23 r. śm., m. Kazimierz; Władysława i Stanisław

16:00 + Stanisław Żmuda, teściowie i rodzice

9 maja   2022 – poniedziałek:

07:00 + Stanisław Żak, rodzice, teściowie

18:00 + Stanisław Kałuża, ż. Józefa

18:00 + Stanisław, Krystyna Zięcik

10 maja  2022 – wtorek:

07:00 + Stanisława Jankowicz 16 r. śm.

07:00 + Krystyna Gębala

18:00  O bł. Boże dla Kuby w 4 r. ur.

18:00 + Janina Matoga 14 r. śm., m. Władysław

11 maja  2022 – środa:

07:00 + Wincenty Zięcik 1r. śm.

07:00 + Andrzej Miśkiewicz+

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

18:00 + Władysław Lelek r. śm., rodzice, rodzeństwo

12 maja  2022- czwartek:

07:00 + Stanisław Grabowski, Stanisław Kowalczyk

07:00 + Władysław Lelek

18:00 + Rozalia, Józef Knapik, z rodziny

18:00 + Antoni, Maria Lelek, rodzice

13 maja  2022 – piątek:

07:00 + Jan Stanek 31r. śm., ż. Bronisława

07:00 Pokutna/Róża MB Fatimskiej

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Danuta Serwin (od rodziny Dziwisz z Rzozowa)

+ Józef Kowalczyk (od  sąsiadów z Góry)

+ Stanisław Lelek (od Andrzeja z żoną Anna z Kęt)

+ Henryk Brózda (od Anny Moskała z rodziną)

+ Krystyna Bylica (od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej)

+ Franciszek Niechaj (od chrześniaka Benedykta z rodziną)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Zdzisława i Bogusława Gwóźdż)

+ Henryk Lach (od  mieszkańców Gołuchowic)

+ Roman Kowalczyk (od rodziny Zięcik i Stokłosa)

+ Marek Urant (od Haliny i Stanisława Czopek z Przytkowic)

+ Michał Potaczek (od Krystyny i Józefa Lelek)

+ Władysław Urant (od chrzesnicy Doroty Sudoł z rodziną)

+ Janina Niechaj (od Ireny i Józefa Niechaj ze Skawinek)

+ Helena Guguła (od pracowników i emerytów z Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Jerzy Sadowski (od rodziny Starowicz z Zelczyny)

+ Eugenia Jankowicz (od Jurka z rodzina)

+ Władysława Jankowicz (od Damiana Wycisk)

+ Marian Myśliwiec (od  mieszkańców Gołuchowic)

+ Dariusz Boroń (od kuzynki Anny i Zbigniewa Mruczek z dziećmi)

+ Władysława Stawowa (od pracowników Firmy Meblomex)

+ Bogdan Badura (od kuzyna Wojciecha)

+ Stanisław Wróbel (od Agnieszki Burzyńskiej z dziećmi)

+ Wiesław Stokłosa (od szwagra Piotra Skop z rodziną)

+ Stanisław Kowalczyk (od rodziny Lelek i Klimkowicz)

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Anny i Zbigniewa Zaborowskich)

+ Maria Żmuda ul. Kwiatowa (od Grzegorza Lelka z rodziną)

+ Janina Jankowicz (od Anny Jankowicz)

+ Stanisław Pierzchła (od Krystyny i Kazimierza Jaskuła)

+ Janina Bartczak(od koleżanek Anny z pracy)

+ Maria Badura (od Bernadetty i Artura Matejko)

+ Adam Kantek (od rodziny Rawiaków)

+ Józefa Meus (od rodziny Żmudów z Wielkich Dróg)

+ Krystyna Gębala (od Róży MB Miłosierdzia)

+  Stefan Długosz (od Marii i Stanisława Bartosików)

+ Władysław Lelek (od kuzynki Marii z Grabia z rodziną)

+ Andrzej Miśkiewicz (od rodziny Piszczków z Ochodzy)

+ Marianna Kącik (od sąsiadów)

+ Łukasz Rzeszótko (od koleżanki Majki z rodziną)

+ Zofia Zięcik, m. Henryk, c. Maria

+ Józefa, Stanisław Czara, Maria, Piotr Lelek s. Stanisław, Zofia, Józef Zajgier c. Irena

+ Stanisław Wróbel (od OSP Polanka Hallera)

+ Ks. Stanisław Jonkisz

+ Józef Kowalski (od Marii i Lidii)

+ Stanisława Jankowicz

+ Grzegorz Stawowy (od cioci Marii z synem Dariuszem)

+ Anna Boczoń (od najbliższej rodziny)

18:00 + Stanisław Żmuda

14 maja 2022 sobota:

07:00 +Władysław Żmuda

07:00 + Zofia, Józef Kapuściński; Anna Żmuda

18:00 + Zofia Jaworska, rodzice, rodzeństwo

18:00 + Władysława Żmuda 5 r. śm., m. Stanisław, rodzice; Andrzej Sotwin

15 maja   2022 – niedziela:

07:00 + Stanisław Zięcik

09:00 + Zofia Wyroba 4 r. śm., m. Bronisław

11:00 Rocznica I Komunii Św.

13:00 + Kacper Sasor

16:00 + Zofia, Walenty Żak, z rodziny