Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

1 Maja   2022 – niedziela: Odpust ku czci św. Floriana

07:00 + Stanisław, Elżbieta Jagocha

07:00 + Władysław Urant

09:00 + Mieczysław Kuberski 1r. śm.

09:00 + Wiesław Stokłosa+

11:30 Za Parafian, OSP Krzęcin i Polanka Hallera

11:30  W intencji  Róży Św. Floriana

16:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Kuby Bułata

2 Maja  2022 poniedziałek:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Ewy i Artura

07:00 + Tadeusz, Elżbieta Lelek

17:00 Bierzmowanie Bp Janusz Mastalski

3 maja  2022 – wtorek:

07:00 + Henryka Kochana 11r. śm. m. Jan

07:00 + Maria Czopek 4 r. śm.

09:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu Lucyny i Andrzeja

09:00  W intencji Róży MB Królowej Polski

11:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Jolanty i Grzegorza Ślęczka

11:00   Za Ojczyznę

13:00 + Maria, Mieczysław Pałac,  Rodzice

16:00 + Anna ,Wojciech Żmuda, c. Helena, s. Władysław

4 maja 2022 – środa:

07:00  Prośba  o zachowanie od pożarów za przyczyną św. Floriana( int. z Krzęcina)

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

5 maja  2022- czwartek:

07:00 + Jan Kowalczyk 2 r. śm.

07:00  Za kapłanów

18:00 + Leszek Tałach 25 r. śm.

18:00 + Franciszek Kęs 6 r. śm.

6 maja   2022 – piątek:

07:00 + Irena, Jan Kaszuba

07:00 + Maria, Franciszek Młotkowscy, dzieci

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Danuta Serwin (od kierownictwa i dyrekcji centrum zakupowego Jan Skawina)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadów z Góry)

+ Stanisław Lelek (od  koleżanek i kolegów córki Marii z wydziału podatków i opłat Urzedu Miasta i Gminy w Skawinie)

+ Wincenty Zięcik (od rodziny Głuszczaków)

+Henryk Brózda (od koleżanek i kolegów córki Dominiki z podsatawówki)

+Czesław Tomasik (od rodziny Zięcik z Borku Szlacheckiego)

+ Krystyna Bylica (od koleżanek Violi z Krzęcina)

+ Franciszek Niechaj (od rodziny Wojtyłków ze Stryszawy)

+ Józef Badura (od sąsiadów z Działów Zelczyńsko-Krzęcińskich)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od sąsiadów)

+ Henryk Lach (od  mieszkańców Gołuchowic)

+ Roman Kowalczyk (od sąsiadów)

+ Marek Urant (od chrześnicy Anity z rodziną)

+ Michał Potaczek (od szwagra Andrzeja z rodziną)

+ Stanisław Krusche (od sąsiadów z Zelczyny)

+ Władysław Urant (od wnuka Grzegorza)

+ Janina Niechaj (od Marty i Benedykta Niechaj ze Skawinek)

+ Helena Guguła (od wnuczki Magdy z rodziną)

+ Jerzy Sadowski (od Firmy ,, Bonar 2″)

+ Eugenia Jankowicz (od chrześnicy Anny)

+ Władysława Jankowicz (od Mari Wycisk)

+ Marian Mysliwiec (od  mieszkańców Gołuchowic)

+ Dariusz Boroń (od kuzynki Barbary i Pawła Przybyła z dziecmi)

+ Andrzej Gajewski (od syna Piotra z rodziną)

+ Władysława Stawowa (od Rodziny Wąsiołek z Sosnowic)

+ Bogdan Badura (od kuzyna Pawła z rodziną)

+ Stanisław Wróbel (od Firmy Autolak serwis z Przytkowic)

+ Wiesław Stokłosa (od Agnieszki i Pawła Lelek z rodziną)

+ Stanisław Kowalczyk (od kuzynki Marii z Sosnowic)

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Violetty i Joanny Bylica)

+ Maria Żmuda ul. Kwiatowa (od Urszuli Ożóg z synami i synową)

+ Janina Jankowicz (od wnuczki Asi z rodziną)

+ Stanisław Pierzchła (od Grabińskich z Grabia)

+ Janina Bartczak(od Marii Ciernia)

+ Maria Badura (od Katarzyny i Pawła wraz z dziecmi)

+ Adam Kantek (od chrzestnej Matki wraz z rodziną Galos)

+ Józefa Meus (od kolegów i koleżanek syna Aleksandra z Polanki Hallera)

+ Krystyna Gębala (od Marianny Śnieżek)

+ Stefan Długosz (od Elżbiety i Stefana Łaciak)

+ Andrzej Miśkiewicz (od Podolskich z Ryczowa)

+ Władysław Lelek (od kuzynek Marii i Barbary)

+ Anna Boczoń (od najbliższej rodziny)

+ Stefan Sasor s. Marek

+ Grzegorz Stawowy (od siostry Iwony)

+ Józef Kowalski (od Marianna Bylicy z rodziną)

+ Henryk, Maria Jurek

+ Marianna, Augustyn, Rozalia, Serafin Duchnowscy s. Robert

7 maja  2022 sobota:

07:00 +Anna Boczoń 1r. śm.

07:00 + Stefan Długosz

18:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur. Helenki

8 maja   2022 – niedziela:

07:00 + Stanisław Grabowski 10 r. śm., s.s. Mirosław i Krzysztof

09:00 + Stanisław, Maria Lelek

09:00 + Stanisław, ż. Władysława; Józef Mrowiec

11:00  I Komunia Św.

13:00 + Stanisław, Julia Niechaj

13:00 + Anna Lelek 23 r. śm., m. Kazimierz; Władysława, Stanisław