Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

24 kwietnia 2022 – niedziela:

07:00 + Maria Mrożek, c. Anna, z. Józef; Józef Lelek

09:00 + Andrzej Wątor 11r. śm., rodzice Maria i Marian, b. Janusz

11:00 + Rozalia Kochana r. śm., m. Wincenty, s. Stanisław; Czesław Tomasik

13:00 + Mariusz Czopek

16:00 + Przebłagalna za grzechy do Miłosierdzia Bożego (int. z Krzęcina)

25 kwietnia 2022 – poniedziałek:

07:00 + Marek Talaga 2 r. śm.

07:00 + Stanisław Wróbel

18:00 + Maria Kapusta 30 r. śm., m. Józef, s. Stanisław

26 kwietnia 2022 – wtorek:

07:00 + W intencji  Róży MB Dobrej Rady

18:00 + Ryszard Szwed 24 r. śm.

27 kwietnia  2022 – środa:

07:00 + Wincent, Anna Lelek, rodzice

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

28 kwietnia 2022- czwartek:

07:00 + Anna, Wincenty Lelek

07:00 + Maria, Tadeusz Jankowicz

18:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu Agnieszki i Grzegorza

18:00 + Janina Jankowicz

29 kwietnia  2022 – piątek:

07:00 O dary Ducha św. i op. MB Krzęcińskiej podczas egzaminów dla Julii

07:00 + Stanisław Pierzchała, rodzice

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Danuta Serwin (od kierownictwa i dyrekcji centrum zakupowego Jan Skawina)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadów z Góry)

+ Stanisław Lelek (od  koleżanek i kolegów córki Marii z wydziału podatków i opłat Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie)

+ Wincenty Zięcik (od rodziny Głuszczaków)

 + Henryk Brózda (od koleżanek i kolegów córki Dominiki z podsatawówki)

+ Czesław Tomasik (od rodziny Zięcik z Borku Szlacheckiego)

+ Krystyna Bylica (od koleżanek Violi z Krzęcina)

+ Franciszek Niechaj (od rodziny Wojtyłków ze Stryszawy)

+ Józef Badura (od sąsiadów z Działów Zelczyńsko-Krzęcińskich)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od sąsiadów)

+ Henryk Lach (od  mieszkańców Gołuchowic)

+ Roman Kowalczyk (od sąsiadów)

+ Marek Urant (od chrześnicy Anity z rodziną)

+ Michał Potaczek (od szwagra Andrzeja z rodziną)

+ Stanisław Krusche (od sąsiadów z Zelczyny)

+ Władysław Urant (od wnuka Grzegorza)

+ Janina Niechaj (od Marty i Benedykta Niechaj ze Skawinek)

+ Helena Guguła (od wnuczki Magdy z rodziną)

+ Jerzy Sadowski (od Firmy ,, Bonar 2″)

+ Eugenia Jankowicz (od chrześnicy Anny)

+ Władysława Jankowicz (od Mari Wycisk)

+ Marian Myśliwiec (od  mieszkańców Gołuchowic)

+ Dariusz Boroń (od kuzynki Barbary i Pawła Przybyła z dziećmi)

+ Andrzej Gajewski (od syna Piotra z rodziną)

+ Władysława Stawowa (od rodziny Wąsiołek z Sosnowic)

+ Bogdan Badura (od kuzyna Pawła z rodziną)

+ Stanisław Wróbel (od Firmy Autolak serwis z Przytkowic)

+ Wiesław Stokłosa (od Agnieszki i Pawła Lelek z rodziną)

+ Stanisław Kowalczyk (od kuzynki Marii z Sosnowic)

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Violetty i Joanny Bylica)

+ Maria Żmuda ul. Kwiatowa (od Urszuli Ożóg z synami i synową)

+ Janina Jankowicz (od wnuczki Asi z rodziną)

+ Stanisław Pierzchła (od rodziny Grabińskich z Grabia)

+ Janina Bartczak (od Marii Ciernia)

+ Maria Badura (od Katarzyny i Pawła wraz z dziećmi)

+ Adam Kantek (od chrzestnej Matki wraz z rodziną Galos)

+ Józefa Meus (od kolegów i koleżanek syna Aleksandra z Polanki Hallera)

+ Krystyna Gębala (od Marianny Śnieżek)

+ Stefan Długosz (od Elżbiety i Stefana Łaciak)

+ Andrzej Miśkiewicz (od rodziny Podolskich z Ryczowa)

+ Władysław Lelek (od kuzynek Marii i Barbary)

+ Anna Boczoń (od najbliższej rodziny)

+ Stefan Sasor, s. Marek

+ Grzegorz Stawowy (od siostry Iwony)

+ Józef Kowalski (od Marianna Bylicy z rodziną)

+ Henryk, Maria Jurek

+ Marianna, Augustyn, Rozalia, Serafin Duchnowscy, s. Robert

30 kwietnia  2022 – sobota:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Andrzeja i Stanisławy

07:00 + Józefa Meus

18:00 + Helena, Stefan Badura

18:00 + Anna Morawa 14 r. śm., m. Jan

1 maja   2022 – niedziela: Odpust ku czci św. Floriana

07:00 + Stanisław, Elżbieta Jagocha

07:00 + Władysław Urant

09:00 + Mieczysław Kuberski 1r. śm.

09:00 + Wiesław Stokłosa

11:30 Za Parafian, OSP Krzęcin i Polanki Hallera

11:30 W intencji   Róży św. Floriana

16:00 Dziękczynno-błagalna w 18  r. ur. Kuby Bułata