Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

17 kwietnia  2022 – niedziela:

06:30 + Otylia, Edward Żmuda

06:30 + Helena, Stefan Badura

09:00 + Stanisław, Helena Lelek, c. Maria

09:00 + Irena, Stefan Trzyszczyk, rodzice

11:00 + Danuta Lelek, rodzice, teściowie, w. Grzegorz

11:00 + Maria, Stanisław Lelek, rodzice, z. Janusz, Franciszek Lelek

13:00 + Maria, Mieczysław Pałac z rodziny

13:00 + Maria, Czesław Wycisk, Aniela, Lucjan Żmuda

16:00 + Wincenty Zięcik

16:00 + Waleria Garlacz

18 kwietnia 2022 – poniedziałek:

07:00 + Józefa, Michał Żmuda, z. Stanisław

07:00 + Karolina Kochana 10 r. śm., m. Stefan, s. Jan

09:00 + Rafał Żmuda

09:00 + Mariusz Czopek

11:00 + Wincenty Jankowicz 8,r. śm.

11:00 + Elżbieta, Julian Chmielarczyk

11:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Anny i Antoniego Bylica

13:00 + Władysława Stawowa

13:00 Za Parafian

19 kwietnia  2022 – wtorek:

18:00 + Antoni Solecki 29 r. śm,. ż. Aleksandra

20 kwietnia 2022 – środa:

07:00 + Józef Żak 1r. śm.

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

21 kwietnia   2022- czwartek:

07:00 + Anna, Stanisław Żmuda

07:00 + Henryka Lelek, m. Franciszek

17:00 IKONA ŚW. RODZINY – Bp Janusz Mastalski

17:00 + Tadeusz Ślęczka 1r. śm.

17:00 + Maria Kochana 2 r. śm.

22 kwietnia   2022 – piątek:

08:00 + Anna, Stefan Kozioł, s. Stanisław

08:00 + Władysława, Tadeusz Żmuda, rodzice, teściowie

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów z pracy córki Moniki)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Lelek (od koleżanek i kolegów córki Marii z wydziału podatków i opłat Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie)

+ Wincenty Zięcik (od bratanicy Małgorzaty z rodziną)

+ Henryk Brózda (od  pracowników Firmy Balsem)

+ Czesław Tomasik (od Doroty Jankowicz z rodziną)

+ Krystyna Bylica (od pracowników Izby Skarbowej)

+ Franciszek Niechaj (od Joanny i Czesława Wojtyłko)

+ Józef Badura (od sąsiadów z Działów Zelczyńsko-Krzęcińskich)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od sąsiadów)

+ Henryk Lach (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Roman Kowalczyk (od sąsiadów)

+ Marek Urant (od Rodziny Tyrka)

+ Michał Potaczek (od rodziny Korzeniowskich)

+ Stanisław Krusche (od sąsiadów z Zelczyny)

+ Władysław Urant (od wnuczki Ewy z rodziną)

+ Janina Niechaj (od Tadeusza i Alicji Lelek z rodziną)

+ Helena Guguła (od Marii i Leszka Kościelnych z rodziną)

+ Jerzy Sadowski (od Michała Żmudy)

+ Eugenia Jankowicz (od chrześnicy Anny)

+ Władysława Jankowicz (od koleżanki Agaty z Facimiecha)

+ Marian Myśliwiec (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Dariusz Boroń (od koleżanek żony z klasy Szkoły Podstawowej)

+ Andrzej Gajewski (od  rodziny Żołnierczyków)

+ Władysława Stawowa (od chrześnicy Doroty z rodziną)

+ Bogdan Badura (od kolegów i koleżanek z Liceum Zawodowego w Skawinie)

+ Bogdan Badura (od kolegów i koleżanek z Liceum Zawodowego w Skawinie)

+ Wiesław Stokłosa (od Moniki i Piotra Sekuła z rodziną)

+ Stanisław Kowalczyk (od Mariana i Anny Ździebko)

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Maksymiliana Pasierbek z rodziną)

+ Maria Żmuda ul. Kwiatowa (od Marka Lelek)

+ Janina Jankowicz (od wnuczki Moniki z córkami)

+ Stanisław Pierzchła (od pracowników firmy Galbma)

+ Janina Bartczak(od Róży MB Krzęcińskiej)

+ Maria Badura (od rodziny Wyrobów z Facimiecha)

+ Adam Kantek (od kuzyna Arka z rodziną)

+ Jóżefa Meus (od kolegów i koleżanek syna Aleksandra z Polanki Hallera)

+ Krystyna Gębala (od rodziny Bogdanik)

+ Anna Boczoń (od najbliższej rodziny)

+ Stanisław Kumala 22 r. śm., rodzice

23 kwietnia 2022 sobota:

07:00 + Wanda, Lucjan Gwóźdż

18:00 + Wojciech, Aniela Kolasa, w. Ryszard

18:00 Dziękczynno-błagalna w 25 r ślubu Iwony i Pawła

24 kwietnia 2022 – niedziela:

07:00 + Maria Mrożek, c. Anna, z. Józef, Józef Lelek

09:00 + Andrzej Wątor 11r. śm., rodzice Maria i Marian, b. Janusz

11:00 + Rozalia Kochana r. śm., m. Wincenty, s. Stanisław, Czesław Tomasik

13:00 + Mariusz Czopek

16:00 + Przebłagalna za grzechy do Miłosierdzia Bożego (int z Krzęcina)