Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

3 kwietnia 2022 – niedziela:

07:00 + Franciszek, Rozalia Stokłosa, s. Stanisław, c. Maria

09:00 + Józef Pachota 11 r. śm.

11:00 + Edward, Rozalia Pacułt

11:00 + Helena Zięcik 9 r. śm., mąż, dzieci

13:00 + Ryszard Garlacz, rodzice, teściowie

17:00 + Anna Lelek 10 r. śm., m. Wincenty

4 kwietnia 2022 – poniedziałek:

08:00 + Henryk Lach

16:00 + Stanisław Kowalczyk

18:00 + Czesław Bujak, rodzice

5 kwietnia 2022 – wtorek:

08:00 + Józef Kowalczyk 1r. śm

08:00 + Władysława, Władysław Urant, c. Barbara, s. Marek

11:00 + Franciszek Miśkiewicz 15 r. śm

18:00 + Maria Żmuda

6 kwietnia 2022 – środa:

07:00 + Stanisław Lelek 1r. śm.

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

7 kwietnia  2022- czwartek:

07:00 + Jan Wilkosz 1r. śm.

07:00 + Anna Skrzyńska 3 r. śm.

18:00 + Aniela Żmuda, m. Stanisław, s.s. Franciszek i Stanisław

18:00 + Maria Badura

8 kwietnia  2022 – piątek:

07:00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny

07:00 + Maria Miśkiewicz, m. Józef, s. Józef

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Władysław Jankowicz ( od chrześnicy Marii Turaj)

+ Danuta Serwin (od szwagierki Haliny Żak z rodziną)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Lelek (od rodziny Lelków i Okarmusów z Borku)

+ Wincenty Zięcik (od Zarządu Kółka Rolniczego)

+ Henryk Brózda (od  pracowników Firmy Balsem)

+ Czesław Tomasik (od Weroniki Tomasik)

+ Krystyna Bylica (od rodziny z Trzebunii)

+ Franciszek Niechaj (od rodzin Morawa, Szwed, Piórkowski i Walo)

+ Józef Badura (od sąsiadów z Działów Zelczyńsko-Krzęcińskich)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Rodziny Miśkiewicz z Ochodzy)

+ Henryk Lach (od Leszka Chmielarczyka)

+ Roman Kowalczyk (od sąsiadów)

+ Marek Urant (od kuzyna Krzysztofa)

+ Michał Potaczek (od Mateusza Potaczek)

+ Stanisław Krusche (od sąsiadów z Zelczyny)

+ Władysław Urant (od syna Stanisława z żoną)

+ Janina Niechaj (od Marii i Ryszarda Ślusarczyk z rodziną)

+ Helena Guguła (od bratowej i rodziny Dyrgów)

+ Jerzy Sadowski (od Michała Gawła)

+ Eugenia Jankowicz (od  Róży MB Nieustającej Pomocy)

+ Władysława Jankowicz (od kolegów z pracy magazynu ,, Agata”)

+ Marian Myśliwiec (od kolegów Ryśka i Marka Morawa)

+ Dariusz Boroń (od kuzyna Zbyszka z Ochodzy)

+ Andrzej Gajewski (od r odziny Żołnierczyków)

+ Władysława Stawowa (od Moniki i Józefa Rokosz)

+ Bogdan Badura (od kuzyna Jacka z rodziną)

+ Stanisław Wróbel (od Romana Pacułta)

+ Wiesław Stokłosa (od kolegów z Firmy Profilux)

+ Stanisław Kowalczyk (od Ireny Dunaj)

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Maksymiliana Pasierbek z rodziną)

+ Maria Żmuda ul. Kwiatowa (od Anny Lelek)

+ Janina Jankowicz (od wnuczki Kamila z Wiktorią)

+ Stanisław Pierzchła (od rodziny Bednarz i Węgrzyn)

+ Janina Bartczak(od Róży MB Krzęcińskiej)

+ Maria Badura (od Cecyli i Piotra Biel ze Skawiny)

+ Adam Kantek (od kuzynki Marty z rodziną)

+ Grzegorz Stawowy (od siostry Iwony)

+ Antoni Radomski

18:00 W intencji pielgrzymów do Częstochowy

9 kwietnia 2022 sobota:

07:00 +Franciszek Wycisk 1r. śm.

18:00 + Zofia, Stanisław Chmielarczyk, z rodziny

10 kwietnia  2022 – niedziela:

07:00 + Zofia Dąbrowska 1r. śm

09:00 + Maria Kochana 2r. śm., Adela, Wincenty rodzice, b. Józef i Marian

09:00 + Marian Godzik 2 r. śm.

11:00 + Stefan Trzyszczyk 14 r. śm., ż. Irena

11:00 + Maria, Władysław Miśkiewicz

13:00 + Wanda, Józef Jarguz