Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

27 marzec  2022 – niedziela:

07:00  + Franciszek Badura 39 r. śm., ż. Henryka

09:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r.,ur. Pauliny

09:00 + Rafał 10 r. śm.

11:00 + Otylia Żmuda 1r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Marysi

13:00 + Jan Kochana 17 r. śm., ż. Henryka

17:00 + Józef, Marian Lelek, s. Maria, rodzice Wincenty, Adela, 

28 marzec 2022 – poniedziałek:

07:00 + Józef,  Genowefa Pospuła

07:00 + Janina Niechaj

18:00 + Irena Guguła 2 r. śm., m. Stanisław

29 marzec  2022 – wtorek:

07:00 + Sylwester Pacułt 4 r. śm.

18:00 + Józef Wróblewski 29 r. śm., rodzice Franciszek, Zofia

30 marzec 2022 – środa:

07:00 + Józefa, Stanisław Knapik

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

31 marzec  2022- czwartek:

07:00 + Maria, Stanisław Żmuda, dzieci i wnuki

07:00 + Marian Myśliwiec

18:00 + Eugeniusz Brózda, s. Henryk

1 kwietnia  2022 – piątek:

07:00 + Władysław Leśniak 1r. śm

07:00 + Bogdan Badura

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Władysław Jankowicz ( od rodziny Pająków)

+ Danuta Serwin (od Łukasza Woźniaka z rodziną)

+ Anna Czachor (od Franciszka Żmudy z rodziną)

+ Anna Boczoń (od rodziny)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Lelek (od Anny i Pawła Baran)

+ Wincenty Zięcik (od właścicieli i pracowników Firmy Lauda Metalplast)

+ Maria Woźniak (od rodziny Mlost)

+ Henryk Brózda (od pracowników Firmy Balsem)

+ Czesław Tomasik (od rodziny Poniedziałek)

+ Krystyna Bylica (od rodziny z Trzebunii)

+ Franciszek Niechaj (od rodzin Morawa, Szwed, Piórkowski i Walo)

+ Józef Badura (od sąsiadów z Działów Zelczyńsko-Krzęcińskich)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od kuzynek Małgorzaty i Elżbiety)

+ Henryk Lach (od rodziny Kurowskich)

+ Roman Kowalczyk (od sąsiadów)

+ Marek Urant (od Józefa i Anny Urant)

+ Michał Potaczek (od Krzysztofa Potaczek z rodziną)

+ Stanisław Krusche (od sąsiadów z Zelczyny)

+ Władysław Urant (od chrzesniaka Władysława)

+ Janina Niechaj (od Teresy Lelek)

+ Helena Guguła (od siostrzenicy Marii)

+ Jerzy Sadowski (od rodzeństwa)

+ Eugenia Jankowicz (od Róży MB Nieustającej Pomocy)

+ Władysława Jankowicz (od rodziny Woźniak)

+ Marian Myśliwiec (od Kamila, Bogdana Guguły z rodziną)

+ Dariusz Boroń (od sąsiadów z domu rodzinnego)

+ Andrzej Gajewski (od rodziny Bryniarskich)

+ Władysława Stawowa (od rodziny Opyrchał)

+ Bogdan Badura (od kuzynki Doroty z rodziną)

+ Stanisław Wróbel (od  Adama Trzyszczyka z rodziną)

+ Wiesław Stokłosa (od Firmy Profilux)

+ Stanisław Kowalczyk (od Ryszarda Świerkosz)

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Dominika Szwed)

+ Maria Żmuda ul. Kwiatowa (od Ewy Żmuda z rodziną z Krakowa)

+ Janina Jankowicz (od wnuczki Ewy)

+ Stanisław Pierzchała (od Joanny i Janusza Sarapata z synem Kacprem)

+ Janina Bartczak (od Marii i Mieczysława Szwed)

+ Wincenty Żmuda 20 r. śm.

+ Władysława Dyrga, m. Józef, z.z. Stanisław i Marian

+ Maria Badura (od Anny Góralik)

18:00 + Władysław Kęs, s. Walenty

2 kwietnia  2022 sobota:

07:00 +Roman Kowalczyk

18:00 + Andrzej Gajewski 1r. śm.

3 kwietnia  2022 – niedziela:

07:00 + Franciszek, Rozalia Stokłosa, s. Stanisław, c. Maria

09:00 + Józef Pachota

11:00 + Edward, Rozalia Pacułt

11:00 + Helena Zięcik 9 r. śm., mąż, dzieci

13:00 + Ryszard Garlacz, rodzice, teściowie

17:00 + Anna Lelek 10 r. śm., m. Wincenty