20 marzec 2022 – niedziela:
07:00 + Marian Wątor 14 r. śm., ż. Maria, s.s. Janusz i Andrzej
09:00 + Leszek, Paulina Woźniak
09:00 O szczęśliwą operacje dla Mateusza
11:00 + Józef Żmuda, s. Rafał
11:00 + Dziękczynno-błagalna w 60,r. ur. Czesławy
13:00 + Józef, Zofia Kapuścińscy; Franciszek, Wiktoria Stoczek; Józef Żmuda, s. Rafał
13:00 Roczek Juliana
17:00 + Stanisław Kałuża 26 r. śm., ż. Józefa
21 marzec 2022 – poniedziałek:
07:00 + Józef Dyrga
07:00 + Józef, Genowefa Pospuła, rodzice
18:00 + Adam, Józefa Świerkosz
22 marzec 2022 – wtorek:
07:00 + Stanisław Grabowski 23 r. śm., ż. Anna
18:00 + Jan, Maria Bylica, Krystyna Bylica
23 marzec 2022 – środa:
07:00 + Tadeusz Żmuda 8 r. śm., ż. Władysława, rodzice, teściowie
18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych
24 marzec 2022- czwartek:
07:00 + Jan Sak 1r. śm.
07:00 + Józef Żmuda
18:00 Dziękczynno-błagalna z racji imienin Marii
25 marzec 2022 – piątek:
07:00 W intencji Róża Zwiastowania NMP
07:00 Władysław, Janina Matoga
18:00 Zbiorowa za zmarłych
+ Władysław Jankowicz ( od chrześniaka Jacka z rodziną)
+ Danuta Serwin (od Tadeusza Radwana z Wadowic)
+ Anna Czachor (od Ani i Rafała Błaszczak)
+ Mieczysław Pałac (od Katarzyny Czopek z dziećmi)
+ Józef Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)
+ Stanisław Lelek (od szwagra Mieczysława Jankowicza)
+ Wincenty Zięcik (od rodziny Wojnarów)
+ Maria Woźniak (od chrześniaka Krzysztofa)
+ Henryk Brózda (od Kwaśniowskich z Budzowa)
+ Czesław Tomasik (od kolegi Węglarza)
+ Krystyna Bylica (od nauczycieli emerytów ze szkoły w Zelczynie)
+ Franciszek Niechaj (od chrześnicy Edyty z rodziną)
+ Józef Badura (od sąsiadów z Działów Zelczyńsko-Krzęcińskich)
+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od koleżanek i kolegów z Osmoliny i Pogórza)
+ Henryk Lach (od szwagra Stanisława)
+ Roman Kowalczyk (od rodziny Bik z Borku Szlacheckiego)
+ Marek Urant (od rodziny Cerek)
+ Michał Potaczek (od Wiesława Potaczek z rodziną)
+ Stanisław Krusche (od siostrzenicy Karoliny z rodziną)
+ Władysław Urant (od sąsiadki Henryki)
+ Helena Guguła (od rodziny Hardek z Jaśkowic)\
+ Janina Niechaj (od rodziny)
+ Jerzy Sadowski (od siostry Elżbiety z rodziną)
+ Eugenia Jankowicz (od rodziny Bobula)
+ Władysława Jankowicz (od rodziny Szczurków ze Skawiny)
+ Marian Myś liwiec (od kuzyna Stefana z rodziną)
+ Dariusz Boroń (od sąsiadów z domu rodzinnego)
+ Andrzej Gajewski (od rodziny Bryniarskich)
+ Władysława Stawowa (od rodziny Daniel z Kalwarii)
+ Bogdan Badura (od Lucyny Badura)
+ Stanisław Wróbel (od Adama Trzyszczyka z rodziną)
+ Wiesław Stokłosa (od Karoliny i Anety)
+ Stanisław Kowalczyk (od rodziny Adamusów)
+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Dominika Szwed)
+ Maria Żmuda ul. Kwiatowa (od Eweliny Parzygnat z rodziną)
+ Janina Jankowicz (od wnuka Dominika)
+ Stanisław Pierzchała (od rodziny Ślęczka)
+ Władysław Smajek 5r. śm. (od córki Jolanty)
18:00 + Aniela, Wojciech Kolasa
26 marzec 2022 sobota:
07:00 + Jerzy Sekuła 12 r. śm.
18:00 + Irena, Wincenty Żmuda, c. Maria
27 marzec 2022 – niedziela:
07:00 + Jan Kochana 17 r. śm., ż. Henryka
09:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Pauliny
09:00 + Rafał 10 r. śm.
11:00 + Otylia Żmuda 1r. śm.
11:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Marysi
13:00 + Franciszek Badura 39 r. śm., ż. Henryka
17:00 + Józef, Marianna Lelek; Wincenty, Adela rodzice, c.Maria