Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

13 marzec  2022 – niedziela:

07:00 + Józef, Maria Sekuła; Piotr Jasiński

09:00 + Kacper Sasor

11:00 + Franciszek, Aniela Wędzicha, c. Krystyna, z. Franciszek

11:00 + Jan, Janina Sojka

13:00 + Lucjan, Aniela Żmuda

13:00 Pokutna

17:00 + Piotr Żmuda r. śm.

14 marzec 2022 – poniedziałek:

07:00 + Jan Morawa r. śm., ż. Ludwika, rodzice

07:00 + Władysław Urant

18:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ur. Wojciecha i Anny

15 marzec  2022 – wtorek:

07:00 + Adam Antos

18:00 + Roman Jankowicz, rodzice

16 marzec 2022 – środa:

07:00 + Józef Szczurkowski 1r. śm.

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

17 marzec  2022- czwartek:

07:00 + Zbigniew Gorycki, rodzice, rodzeństwo

07:00 + Zofia, Tomasz Żmuda, c. Maria, w. Michał

18:00 + Helena, Wincenty Lelek

18:00 + Ryszard, Krystyna Morawa

18 marzec  2022 – piątek:

07:00 + Józef Łąka 2 r. śm.

07:00 + Czesław Przybyło 2 r. śm.

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Elżbieta Chmielarczyk (od sąsiadów Piotrowskich)

+ Władysław Jankowicz ( od rodziny Bator)

+ Danuta Serwin (od rodziny Jabłońskich)

+ Anna Czachor (od Elżbiety i Marka Bogoń)

+ Mieczysław Pałac (od sąsiadów Jankowiczów)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Lelek (od Janiny i Stanisława Kęs  z rodziną)

+ Wincenty Zięcik (od OSP Krzęcin)

+ Maria Woźniak (od Marii Nawieśniak)

+ Henryk Brózda (od rodziny Ślęzaków i Kordeckich)

+ Czesław Tomasik (od chrześnicy Agaty z Rodziną)

+ Krystyna Bylica (od nauczycieli emerytów ze szkoły w Zelczynie)

+ Franciszek Niechaj (od Agaty i Piotra Kutermak)

+ Józef Badura (od sąsiadów z Działów Zelczyńsko-Krzęcińskich)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od  koleżanek i kolegów z Osmoliny i Pogórza)

+ Henryk Lach (od wnuczki Judyty)

+ Roman Kowalczyk (od sąsiadów)

+ Marek Urant (od rodziny Jagocha)

+ Michał Potaczek (od Teresy, Andrzeja, Władysława Potaczek)

+ Stanisław Krusche (od siostrzenicy Pauliny z rodziną)

+ Władysław Urant (od sąsiadów)

+ Janina Niechaj (od brata Edwarda z żoną)

+ Helena Guguła (od Róży MB Różańcowej)

+ Jerzy Sadowski (od sąsiadów)

+ Eugenia Jankowicz (od rodziny Pierzchała)

+ Władysława Jankowicz (od rodziny Wyrobów)

+ Marian Myśliwiec (od kolegi Edwarda Kądzioły)

+ Dariusz Boroń (od sąsiadów domu rodzinnego)

+ Andrzej Gajewski (od  rodziny Dziurdzików)

+ Władysława Stawowa (od rodziny Warchał i Błasiak z Barwałdu)

+ Bogdan Badura (od kuzyna Marcina z rodziną)

+ Stanisław Wróbel (od Doroty Grabowskiej z rodziną)

+ Wiesław Stokłosa (od Renaty i Krzysztofa Skop z rodziną)

+ Stanisław Kowalczyk (od Bożeny Orzechowskiej)

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Doroty Piwowońskiej z rodziną)

+ Maria Żmuda ul. Kwiatowa (od Rodziny Lesiaków)

+ Mieczysław Kuberski (od rodziny)

+ Franciszek Meres (od kuzynki Renaty z rodziną)

+ Władysław Bańdo 17 r. śm. ż. Maria

+ Józefa i Franciszek Tokarczyk

+ Józef Grzywa, z rodziny

+ Stefan i Bronisława Wilkosz

+ Franciszek i Anna Wilkosz

+ Józef Grzywa, Franciszek i Anna Wilkosz

+ Jan i Rozalia Ryś

+ Janina Hardek 1r. śm. (od wnuczki Doroty Sasor)

18:00  W intencji Bogu wiadomej

19 marzec 2022 sobota:

07:00 + Kazimierz Kowal 1r. śm

07:00 + Józef, Józefa Bober; Józef Jachymczyk

18:00 Dziękczynno-błagalna w intencji Ks. Proboszcza z racji imienin

18:00  W intencji Róży Św. Józefa

20 marzec  2022 – niedziela:

07:00 + Marian Wątor 14 r. śm,. ż. Maria, s.s. Janusz i Andrzej

09:00 + Leszek, Paulina Woźniak

09:00 O szczęśliwą operacje dla Mateusza

11:00 + Józef, Zofia Kapuścińscy; Franciszek, Wiktoria Stoczek

11:00 + Dziękczynno-błagalna w 60 r. ur. Czesławy

13:00 + Józef Żmuda, s. Rafał

13:00 Roczek Juliana

17:00 + Stanisław Kałuża 26 r. śm., ż. Józefa