Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

6 marzec  2022 – niedziela:

07:00 + Piotr, Maria Lelek, s.s. Witold, Wiktor, z. Zbigniew

09:00 + Magdalena Kowalczyk, m. Jan

11:00 + Franciszek Lelek 28 r. śm.

11:00 + Władysław Żmuda

13:00 + Janusz Leśniak 7 r. śm.

17:00 + Tomasz Urbanik, z rodziny,

7 marzec 2022 – poniedziałek:

07:00 + Anna, Stanisław Żmuda

07:00 + Kazimierz Gancarz; Zofia, Józef Mrożek

18:00 + Aldona, dzieci

8 marzec  2022 – wtorek:

07:00 + Roman Kowalczyk

18:00 + Franciszek Żmuda, rodzice; Stanisław Bartczak

9 marzec 2022 – środa:

07:00 + Krystyna, Ryszard Morawa

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

10 marzec  2022- czwartek:

07:00 + Elżbieta Żmuda, rodzice Wojciech i Genowefa

07:00 + Adam Antos

18:00 + Stefania, Franciszek Żak, s. Stanisław

11 marzec  2022 – piątek:

07:00 + Helena Żmuda 20 r. śm., m. Piotr, rodzice

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Józefy z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od rodziny Bator)

+ Danuta Serwin (od Jerzego i Barbary Oleś)

+ Anna Czachor (od rodziny Gaj i Antolak)

+ Mieczysław Pałac (od sąsiadów Angeliki i Łukasza z rodziną)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Lelek (od od sąsiadów Adama i Eli Jankowicz z ul. akacjowej 8)

+ Wincenty Zięcik (od Stokłosów z Zatora)

+ Maria Woźniak (od rodziny Woźniaków z Porąbki)

+ Henryk Brózda (od Kamili Nieckiej z załogą A)

+ Czesław Tomasik (od koleżanek i kolegów z firmy Wezuwiusz)

+ Krystyna Bylica (od koleżanek z ul. św. Floriana)

+ Franciszek Niechaj (od koleżanek i kolegów syna Rafała z NSZZ Solidarność 80 NPA Skawina)

+ Józef Badura (od sąsiadów z Działów Zelczyńsko-Krzęcińskich)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od koleżanek i kolegów z Osmoliny i Pogórza)

+ Henryk Lach (od wnuka Krystiana)

+ Roman Kowalczyk (od chrześniaka Józefa Wróblewskiego z rodziną)

+ Marek Urant (od Matki Chrzestnej)

+ Stanisław Krusche (od siostrzenicy Justyny z rodziną)

+ Władysław Urant (od sąsiadów)

+ Janina Niechaj (od  bratanków Morawów z rodzinami)

+ Serafin Duchnowski (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Helena Guguła (od Róży MB Różańcowej)

+ Jerzy Sadowski (od sąsiadów)

+ Eugenia Jankowicz (od synowej z wnukami)

+ Władysława Jankowicz (od sąsiadów)

+ Marian Mysliwiec (od Rodziny Lenda z Radziszowa)

+ Dariusz Boroń (od kuzyna Krzysztofa z rodziną)

+ Andrzej Gajewski (od rodziny Dziurdzików)

+ Władysława Stawowa (od rodziny Pacanek)

+ Bogdan Badura (od rodziny Chmielarczyków i Suchan)

+ Stanisław Wróbel (od Doroty Grabowskiej z rodziną)

+ Stanisław Kowalczyk (od rodziny Orzechowskich)

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Doroty Piwowońskiej z rodziną)

+ Maria Żmuda ul. Kwiatowa (od sąsiadki Janiny Żmuda)

+ Bronisława Lelek, rodzice, rodzeństwo,

+ Helena i Wincenty Lelek, rodzice, rodzeństwo + Jan i Zbigniew Szarańscy

12 marzec 2022 sobota:

07:00 +Władysław Żmuda,; Franciszek, Waleria Cymerkiewicz

18:00 + Maria Wycisk r. śm., m. Czesław

18:00 + Helena Sekuła 16 r. śm., m. Tomasz, synowa Stanisława

13 marzec  2022 – niedziela:

07:00 + Józef, Maria Sekuła; Piotr Jasiński

09:00 + Kacper Sasor

11:00 + Franciszek, Aniela Wędzicha, c. Krystyna,z. Franciszek

11:00 + Jan, Janina Sojka

13:00 + Lucjan, Aniela Żmuda

13:00 Pokutna

17:00 + Piotr Żmuda r. śm.