Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

27 luty 2022 – niedziela:

07:00 + Ludwika, Wincenty Jankowicz

09:00 + Zofia, Franciszek Słonina

11:00 + Czesław Lelek 4 r. śm.

11:00 + Dariusz Boroń

13:00 + Stanisław Żmuda 4 r. śm.

17:00 + Józef Żmuda 26r. śm.

28 luty 2022 – poniedziałek:

07:00 + Władysław Lelek

07:00 + Władysława Jankowicz

18:00 + Helena, Franciszek Malinowscy s. Stefan

1 marzec  2022 – wtorek:

07:00 + Franciszek Jankowicz 20 r. śm.

18:00 + Helena, Stefan Badura

18:00 + Jerzy Sadowski

2 marzec 2022 – środa:

07:00 + Kazimierz Miśkiewicz, Władysław, Albina

10:00 + Helena, Mieczysław Kuberscy

17:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

19:00 + Andrzej Gajewski, rodzice

3 marzec  2022- czwartek:

07:00 Za kapłanów

07:00 + Stanisław Pacułt 8 r. śm

18:00 + Wincenty Zięcik

18:00 + Jarosław Grabiński

4 marzec  2022 – piątek:

07:00 + Aniela, Wincenty Mlost, s.s. Stanisław, Edward

07:00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Weroniki

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Harendarz z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od sąsiada Edwarda Kawaler)

+ Danuta Serwin (od kuzyna Roberta z rodziną)

+ Anna Czachor (od wychowanków ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie z rocznika 1970)

+ Mieczysław Pałac (od Teresy Hyla z rodziną)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadów z dołu)

+ Otylia Żmuda (od rodziny Kucz), m. Edward

+ Stanisław Lelek (od sąsiadów z ul. Akacjowej)

+ Wincenty Zięcik (od Władysława Lesiaka z rodziną)

+ Maria Woźniak (od Zofii i Kazimierza Kordeczków z Dobrej)

+ Henryk Brózda (od Kamili Nieckiej z załogą A)

+ Czesław Tomasik (od koleżanki córki Ani wraz z rodziną)

+ Krystyna Bylica (od koleżanek z ul. św. Floriana)

+ Franciszek Niechaj (od kierownictwa i kolegów syna Rafała z NPA Skawina)

+ Józef Badura (od sąsiadów z Działów Zelczyńsko-Krzęcińskich)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Przyjaciółek)

+ Henryk Lach (od wnuczki Angeliki z rodziną)

+ Roman Kowalczyk (od chrześniaka Józefa Wróblewskiego z rodziną)

+ Marek Urant (od bratanicy Ewy z rodziną)

+ Michał Potaczek (od rodziny Gramatyków)

+ Stanisław Krusche (od bratanicy Natalii)

+ Władysław Urant (od sąsiadów)

+ Janina Niechaj (od  bratanków Morawów z rodzinami)

+ Serafin Duchnowski (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Helena Guguła (od koleżanek z pracy Joli)

+ Jerzy Sadowski (od sąsiadów)

+ Eugenia Jankowicz (od wnuka Tomasza z Moniką)

+ Władysława Jankowicz (od sąsiadów)

+ Marian Myśliwiec (od Stanisława i Kazimierza Ożóg)

+ Dariusz Boroń (od kuzynki Bernadetty z rodziną)

+ Andrzej Gajewski (od rodziny Zborowskich)

+ Władysława Stawowa (od Marii i Jana Pacanek oraz Anny i Michała Szczygieł)

+ Bogdan Badura (od kuzyna Łukasza)

+ Stanisław Wróbel (od sąsiadów z Polanki Hallera)

+ Wiesław Stokłosa (od koleżanek z Firmy Wołex)

+ Stanisław Kowalczyk (od Władysława i Marii)

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Iwony Pasierbek z rodziną)

+ Maria Żmuda ul. Kwiatowa (od rodziny Leszczaków)

+ Marian Sikorski (od ks. Jacka)

+ Kazimierz Gancarz

+ Kazimiera Kudła (od męża, synów z rodziną)

+ Jan i Zbigniew Szarańscy

5 marzec 2022 sobota:

07:00 +Władysław Grzesiak 8 r. śm., ż. Bronisława, synowie

18:00 + Mirosław Mizura 3 r. śm.

18:00 + Stanisław Żmuda 16 r. śm., ż. Władysława, rodzice

6 marzec  2022 – niedziela:

07:00 + Piotr, Maria Lelek, s.s. Witold, Wikto, z. Zbigniew

09:00 + Magdalena Kowalczyk, m. Jan

11:00 + Franciszek Lelek 28 r. śm.

11:00 + Władysław Żmuda

13:00 + Janusz Leśniak 7 r. śm.

17:00 + Tomasz Urbanik, z rodziny