Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

20 luty 2022 – niedziela:

07:00 + Wojciech Wojnar 4 r. śm, rodzice

09:00 + Felicja, Wit Młotkowscy, rodzice

11:00 + Aldona, dzieci

11:00 + Andrzej Pszyk i o zdrowie dla Anny

13:00 + Teresa Żmuda 3 r. śm.

17:00 Dziękczynno-błagalna w 2r. ur. Kingi

21 luty 2022 – poniedziałek:

07:00 + Zbigniew Gorycki 3 r. śm.

18:00 + Marian Dąbrowski 11r. śm., ż. Aniela, s. Adam

22 luty 2022 – wtorek:

07:00 + Helena Kuberska 2 r. śm.

18:00 + Adela Kęs 2 r. śm.

23 luty 2022 – środa:

07:00 + Maria Czubaj 24 r. śm., m. Stefan

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

24 luty   2022- czwartek:

07:00 + Władysław Żak z rodziną

07:00 + Maria Zięcik 22 r. śm., m. Stanisław

18:00 + Maria, Bronisław Stokłosa

25 luty  2022 – piątek:

07:00 + Bronisława Leśniak

07:00 + Stefan Wilkosz, s. Henryk

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Janusz Lipiarz (od kuzyna Krzysztofa wraz z rodziną)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od chrześniaka Adama z rodziną)

+ Zofia Ruśniak (od Marii Sekuła z rodziną z Ochodzy)

+ Władysław Jankowicz ( od koleżanek i kolegów  wnuczki Asi)

+ Danuta Serwin (od kuzynki Beaty z rodziną)

+ Anna Czachor (od wychowanków ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie z rocznika 1970)

+ Mieczysław Pałac (od Kazimiery Badura)

+ Otylia Żmuda (od Janusza Żmudy z rodziną z Grabia), m. Edward

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadki Lucyny Opyrchał z rodziną)

+ Stanisław Lelek (od sąsiadów Agaty i Piotra Kutermak)

+ Wincenty Zięcik (od Mieczysława Szwed z rodziną)

+ Maria Woźniak (od sąsiadów)

+ Henryk Brózda (od Haliny i Franciszka Wilkosz z rodziną)

+ Czesław Tomasik (od Rodziny Radwańskich i Szewczykowskich)

+ Krystyna Bylica (od sąsiadów z ul. św. Stanisława BM)

+ Franciszek Niechaj (od wnuczki Julity)

+ Józef Badura (od sąsiadów z Działów Zelczyńsko-Krzęcińskich)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Przyjaciólek)

+ Henryk Lach (od wnuczki Justyny)

+ Roman Kowalczyk (od Teresy Ujma z rodziną)

+ Marek Urant (od bratanicy Agnieszki z rodzina)

+ Michał Potaczek (od brata Stefana z rodziną)

+ Marian Sikorski (od Społeczności Szkolno-Przedszkolnej w Krzęcinie)

+ Stanisław Krusche (od siostry Haliny z mężem)

+ Władysław Urant (od sąsiadów)

+ Janina Niechaj (od bratanków Morawów z rodzinami)

+ Serafin Duchnowski (od sąsiadów z Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Helena Guguła (od Rodziny Młotkowskich z Sosnowic)

+ Jerzy Sadowski (od sąsiadów)

+ Eugenia Jankowicz (od córki Doroty)

+ Władysława Jankowicz (od sąsiadów)

+ Marian Myśliwiec (od Rodziny Stefaniaków z Polanki)

+ Dariusz Boroń (od kuzynki Ewy z rodziną)

+ Andrzej Gajewski (od rodziny Zborowskich)

+ Władysława Stawowa (od wnuków Sebastiana, Pauliny, Aleksandry, Juliana i Kai)

+ Bogdan Badura (od wujka Mietka i cioci Danki)

+ Stanisław Wróbel (od personelu i mieszkańców Fundacji Dobroczynnej w Konarach)

+ Wiesław Stokłosa (od koleżanek z Firmy Wołex)

+ Stanisław Kowalczyk (od Władysława i Marii)

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Iwony Pasierbek z rodziną)

+ Maria Żmuda – ul. Kwiatowa (od Marii Radomskiej)

+ Roman Orzechowski (od żony i Mamy)

+ Jarosław Grabiński (od Pawła i Bożeny)

26 luty  2022 sobota:

07:00 + Henryka Lelek, m. Piotr

18:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Kingi

27 luty 2022 – niedziela:

07:00 + Ludwika, Wincenty Jankowicz

09:00 + Zofia, Franciszek Słonina

11:00 + Czesław Lelek 4 r. śm.

11:00 + Dariusz Boroń

13:00 + Stanisław Żmuda 4 r. śm.

17:00 + Józef Żmuda 26 r. śm.