Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

13 luty 2022 – niedziela:

07:00 + Grzegorz Rudecki

09:00 + Leszek Tałach

11:00 + Kacper Sasor

11:00 + Wanda Malinowska, m. Mieczysław, s. Ryszard, w. Piotr

13:00 Pokutna

17:00 + Genowefa, Mieczysław Kaszyccy

14 luty – poniedziałek:

07:00 + Czesława, Józef Śnieżek r. śm.

07:00 + Serafin Duchnowski

18:00 + Wincenty Zięcik

15 luty  2022 – wtorek:

07:00 + Leon, Maria Zięcik; Stanisław, Władysław

18:00 + Zofia Jaworska 4 r. śm.

16 luty 2022 – środa:

07:00 + Janina, Piotr Żmuda synowie

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

 17 luty  2022- czwartek:

07:00 + Anna, Franciszek Badura, z rodziny

07:00 + Maria Kowalczyk

18:00 + Stanisław, Maria Niewolski

18 luty  2022 – piątek:

07:00 + Józef, Emilia Misiak

07:00 + Helena Polak 12 r. śm., m. Jan

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Janusz Lipiarz (od Marcina z rodziną)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od wnuczki Katarzyny z mężem i dziećmi)

+ Zofia Ruśniak (od szwagra z Ochodzy z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od Koleżanek i Kolegów z pracy wnuczki Asi)

+ Danuta Serwin (od cioci Zosi)

+ Anna Czachor (od Anny i Antoniego Bylica)

+ Mieczysław Pałac (od Marii Badura)

+ Otylia Żmuda (od sąsiadów Skorusów), m. Edward

+ Józef Kowalczyk (od  rodziny Garlaczy i Brózda)

+ Stanisław Lelek (od Rodziny Jankowiczów z Krakowa)

+ Wincenty Zięcik (od sąsiadów Klimkowiczów)

+ Maria Woźniak (od sąsiadów)

+ Henryk Brózda (od Zofii Kowalczyk)

+ Czesław Tomasik (od rodziny Radwańskich i Szewczykowskich)

+ Krystyna Bylica (od sąsiadów z ul. św. Stanisława BM)

+ Franciszek Niechaj (od chrześniaka Piotra Morawy z żoną i synem)

+ Józef Badura (od koleżanek córki Doroty)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Pauliny Tomczykiewicz z Lanckorony)

+ Henryk Lach (od sąsiadów Oramus)

+ Roman Kowalczyk (od Anny Lelek)

+ Marek Urant (od chrześniaka Grzegorza)

+ Michał Potaczek (od dozoru technicznego Firmy TPM Wielkie Drogi)

+ Marian Sikorski (od Rodziców i Uczniów klasy 8 z Szkoły w Krzęcinie)

+ Stanisław Krusche (od siostry Barbary i Stanisława)

+ Władysław Urant (od sąsiadów)

+ Janina Niechaj (od koleżanek i kolegów syna Rafała z NSZZ Solidarność 80 NPA Skawina)

+ Serafin Duchnowski (od rodziny Augustyn z Rożnowa)

+ Helena Guguła (od Marii Pachota)

+ Jerzy Sadowski (od sąsiadów)

+ Eugenia Jankowicz (od rodziny Olchawa z Krakowa)

+ Władysława Jankowicz (od Wiesława Kawaler z rodziną z Jurczyc)

+ Marian Myśliwiec (od rodziny Rybka)

+ Dariusz Boroń (od cioci Haliny)

+ Andrzej Gajewski (od Błaciaków)

+ Władysława Stawowa (od wnuków Sebastiana, Pauliny, Aleksandry, Juliana i Kai)

+ Bogdan Badura (od kolegi Andrzeja Kęs z rodziną)

+ Stanisław Wróbel (od Bogdana Ślusarczyka z rodziną)

+ Jarosław Grabiński (od sąsiadów z ul. Spacerowej)

+ Krystyna Morawa, m. Ryszard (od Rodziny Hardek z Jaśkowic)

+ Józefa i Franciszek Tokarczyk, Bernadeta i Tadeusz Tokarczyk

+ Eugeniusz i Maria Kawa (od Marii i Mieczysława Szwed)

+ Wiesław Stokłosa (od Marka Kucharczyka z rodziną)

+ Stanisław Kowalczyk (od Rodziny Opyrchałów)

19 luty  2022 sobota:

07:00 + Maria Łąka 1 r. śm

18:00+ Jan Kaszuba 2 r. śm., ż. Irena

20 luty 2022 – niedziela:

07:00 + Wojciech Wojnar 4 r. śm,, rodzice

09:00 + Felicja, Wit Młotkowscy, rodzice

11:00 + Aldona, dzieci

11:00 + Andrzej Pszyk i o zdrowie dla Anny

13:00 + Teresa Żmuda 3 r. śm.