Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

6 luty 2022 – niedziela:

07:00 + Krzysztof Wycisk, rodzice, teściowie

09:00 + Anna Wycisk 11r. śm., m. Franciszek

09:00 + Piotr Baran 8 r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci

11:00 + Maria, Jan Bylica, Krystyna Bylica

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Natalii Żmuda i Anastazji Badan

13:00 + Ryszard Garlacz 3 r. śm

17:00 + Ludwika Morawa r. śm., m. Jan, rodzice

7 luty 2022 – poniedziałek:

07:00 + Janina Kochana

07:00 + Helena Guguła

18:00 + Krystyna Bylica

8 luty 2022 – wtorek:

07:00 + Wanda Chmielarczyk

18:00 + Stanisław Niechaj 10 r. śm., ż. Julia

9 luty 2022 – środa:

07:00 + Wincenty, Helena Lelek

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

10 luty 2022- czwartek:

07:00 + Stefan Sasor 1r. śm.

07:00 + Franciszek, Anna Kudła ,synowa Kazimiera

18:00 + Grzegorz Jankowicz 9 r. śm.

11 luty  2022 – piątek:

07:00 + Aniela, Mieczysław Lesiak, rodzice

07:00 + Józef Badura

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Tadeusz Guguła (od rodziny Wyrwa)

+ Janusz Lipiarz (od rodziny Lipiarz)

+  Elżbieta Chmielarczyk (od wnuczki Katarzyny z mężem i dziećmi)

+ Zofia Ruśniak (od Jerzego i Genowefy Malinowskich z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od Anny i Wiesława Pałac)

+ Danuta Serwin (od kuzynki Anny z mężem)

+ Anna Czachor (od Rodziny Michulskich)

+ Mieczysław Pałac (od Agnieszki i Roberta Rachwał z rodziną)

+ Rozalia Jachymczyk (od chrześnicy Małgorzaty z rodziną)

+ Aniela Zegar (od syna Bartłomieja z r odziną)

+ Otylia Żmuda, m. Edward (od rodziny Badura z Zelczyny)

+ Józef Kowalczyk (od rodziny Garlacz i Brózda)

+ Stanisław Lelek (od rodziny Balickich)

+ Wincenty Zięcik (od sąsiadów Badura)

+ Maria Woźniak (od sąsiadów)

+ Maria Żmuda (od Janiny i Jana Kolasa)

+ Henryk Brózda (od sąsiadów Bogdana i Barbary Ślusarczyk)

+ Czesław Tomasik (od Agaty i Rafała)

+ Krystyna Bylica (od kuzynki Krystyny z rodziną)

+ Franciszek Niechaj (od pracowników cukierni Finezja)

+ Józef Badura (od rodziny Turków ze Słonecznej)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Janiny Jezioro z Sosnowic)

+ Henryk Lach (od pracowników niepedagogicznych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skawinie)

+ Roman Kowalczyk (od Danuty Zięcik)

+ Marek Urant (od wujenki Henryki)

+ Michał Potaczek (od Joasi i Sławka)

+ Marian Sikorski (od Społeczności Szkolno-Przedszkolnej w Krzęcinie)

+ Stanisław Krusche (od brata Piotra z żoną)

+ Władysław Urant (od Anny i Tomasza Urant)

+ Janina Niechaj (od kierownictwa i kolegów syna Rafała z NPA Skawina)

+ Serafin Duchnowski (od Zofii Augustyn z Witowic Dolnych)

+ Helena Guguła (od Tadeusza i Adama Badura)

+ Jerzy Sadowski (od sąsiadów)

+ Eugenia Jankowicz (od rodziny Olchawa z Krakowa)

+ Władysława Jankowicz (od Rodziny z Ochodzy)

+ Marian Mysliwiec (od Eugeniusza Badury)

+ Andrzej Gajewski (od Łucji i Stanisława Chwaja)

+ Dariusz Boroń (od cioci Ani)

+ Władysława Stawowa (od rodziny Dąbrowskich i Bożenko)

+ Bogdan Badura (od rodziny Pierzchała)

+ Stanisław Wróbel (od rodziny Słonina)

+ Jarosław Grabiński (od sąsiadów z ul. Spacerowej)

+ Krystyna i Ryszard Morawa (od Elżbiety Opyrchał z rodziną)

12 luty  2022 sobota:

07:00 + Jan Morawa 7 r. śm., ż. Anna

18:00+ Irena, Jan Kaszuba

13 luty 2022 – niedziela:

70:00 + Grzegorz Rudecki

09:00 + Leszek Tałach

11:00 + Kacper Sasor

11:00 + Wanda Malinowska, m. Mieczysław, s. Ryszard, w. Piotr

13:00 Pokutna

17:00 + Genowefa,  Mieczysław Kaszyccy