Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje Mszalne

30 stycznia 2022 – niedziela:

7:00 + Stanisław i Elżbieta Jagocha r. śm.

9:00 + Henryk i Maria Żmuda

11:00 + Maria Barcikowska

13:00 + Tomasz i Zofia Knapik, Kazimiera

17:00 + Albina i Franciszek Cycoń z rodziny

31 stycznia – poniedziałek:

07:00 + Piotr Nowak 1r. śm.

18:00 +Maria i Roman Kowalczyk, rodzice

1 luty 2022 – wtorek:

07:00 + Stefania i Stanisław Zielińscy s. Stanisław

18:00 + Danuta Serwin

2 luty 2022 – środa:

07:00 + Róża MB Gromnicznej

07:00 + Maria Łysek r. śm. m. Tadeusz

10:00 + Maria i Mieczysław Pałac rodzice

10:00 + Eugenia Jankowicz

18:00 Nowenna Dziękczynno-Błagalna

3 luty 2022- czwartek:

07:00 + Zuzanna Kapusta

18:00 + Józef Jankowicz 18r. śm. ż. Anna, Zofia 35r. śm.

4 luty 2022 – piątek:

07:00 + Julia Niechaj

07:00 + Józefa Żmuda 1r. śm

18:00 za Zmarłych

+Tadeusz Guguła (od brata Krzysztofa z rodziną)

+Janusz Lipiarz (od Moniki Działowy)

+Elżbieta Chmielarczyk (od Rodziny Dudzików ze Skawiny)

+ Zofia Ruśniak (od Mieczysława Lelek z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od rodziny Edwarda Bujak)

+ Zuzanna Kapusta ( od kuzynki Katarzyny)

+ Danuta Serwin (od chrześnicy Agnieszki z rodziną)

+ Anna Czachor (od rodziny Polczyków)

+ Mieczysław Pałac (od Pracowników Kebab Instanbuł)

+ Rozalia Jachymczyk (od Kazimiery i Anny Adamus)

+Aniela Zegar (od syna Bartłomieja z Rodziną)

+Otylia Żmuda(od Andrzeja Miska z rodziną)m.Edward

+ Józef Kowalczyk (od Andrzeja Miski z rodzina)

+ Stanisław Lelek (od Marcina Chmielarczyk z  żoną)

+Wincenty Zięcik (od kolezanek Zosi ze studiów)

+Maria Woźniak (od sąsiadów)

+Maria Żmuda (od  Marii i Krzystzofa Chmielarczyk z Gołuchowic)

+Henryk Brózda (od sąsiadów Patrycji i Marcina Ślusarczyk)

+Czesław Tomasik (od Edyty i Adama Morek z Brzeźnicy)

+ Krystyna Bylica (od Garyckiej)

+ Franciszek Niechaj (od Rodziny Żmudów ze Skawiny)

+ Józef Badura (od Rodziny z Radziszowa)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Róży MB Różańcowej)

+ Henryk Lach (od dyrekcji i nauczycieli ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skaiwnie)

+ Roman Kowalczyk (od  Grzegorza Kowlaczyk z rodziną)

+ Marek Urant (od  Rodziny Pospuła)

+ Michał Potaczek (od emerytów Policji Komisariatu Skawina)

+ Stanisław Wróbel (od sąsiadów Kapustów)

+ Marian Myśliwiec (od sąsiadów z Gołuchowic)

+ Dariusz Boroń (od Tomasza Gierka)

+ Władysława Jankowicz (od Pawła Kawaler z rodziną z Jurczyc)

+ Eugenia Jankowicz (od sąsiadki z rodziną)

+ Jerzy Sadowski (od sąsiadów)

+ Helena Guguła (od koleżanek Jolanty z Krzęcina)

+ Serafin Duchnowski (od sąsiada Węglarza)

+ Janina Niechaj (od Jolanty i Barbary z rodziną)

+ Władysław Urant (od wnuczki Agnieszki z rodziną)

+ Stanisław Krusche (od mamy)

+ Dorota Podstawa (od rodziny Boryczka)

+ Marian Sikorski (od rodziców oraz uczniów klasy 8 Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Henryk Sekuła 11r. śm.

+ Władysław Badura 24r. śm.

+ Andrzej Gajewski (od rodziny Chwaja z Bieżanowa)

5 luty  2022 sobota:

07:00 + Natalia i Józef Marciniak s. Józef

07:00 za kapłanów

18:00+ Joanna Kusion 4r. śm. m. Stanisław

18:00 + Franciszek Wąsiołek s. Leon

6 luty 2022 – niedziela:

7:00 + Krzysztof Wycisk

9:00 + Anna Wycisk 11r. śm. m. Franciszek

09:00 + Piotr Baran 8r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna dla dzieci

11:00 + Maria, Jan Bylica, Krystyna Bylica

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18r. ur. Natalii Żmuda i Anastazji Badan

13:00 + Ryszard Garlacz 3r. śm

17:00 + Ludwika Morawa r. śm. m. Jan, rodzice