Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

23 stycznia 2022 – niedziela:

07:00 + Krzysztof Grabowski 2 r. śm.; Stanisław, Mirosław Grabowscy

09:00 + Piotr Jankowicz 17 r. śm

11:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ur. Agnieszki

13:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ur. Tomasza

17:00 + Mariusz Czopek

24 stycznia  2022- poniedziałek:

07:00 + Stanisław Guguła 6 r. śm., ż. Irena

18:00 + Władysław, Zofia Szydłowscy, s.s. Jan i Władysław

25 stycznia  2022 – wtorek:

07:00 + Józef Sekuła r. śm., ż. Anna, s. Kazimierz, rodzice; Helena Sołtys

18:00 + Stanisława z Ognisk Pokutnych

26 stycznia 2022 – środa:

07:00 + Zofia, Rozalia, Franciszek Opyrchał

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

27 stycznia  2022- czwartek:

07:00 + Stanisław, Maria Żmuda, dzieci, wnuki

18:00 + Stanisław, Aniela Lelek

28 stycznia  2022 – piątek:

07:00 + Franciszek Niechaj

18:00 Zbiorowa  za zmarłych

+ Tadeusz Guguła (od koleżanek i kolegów żony Eli z firmy Aumatic)

+ Janusz Lipiarz (od wujka Jaśka z rodziną)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od rodziny Małysów z Wrocławia)

+ Zofia Ruśniak (od Heleny Lelek)

+ Władysław Jankowicz ( od rodziny Edwarda Bujaka)

+ Zuzanna Kapusta (od kolegów syna z pracy)

+ Danuta Serwin (od Firmy Blok-Bet)

+ Anna Czachor (od rodziny Kozaczków)

+ Mieczysław Pałac (od pracowników Kebab Instanbuł)

+ Rozalia Jachymczyk (od Bogusława Hajto z rodziną)

+ Aniela Zegar (od syna Bartłomieja z rodziną)

+ Otylia Żmuda, m. Edward (od chrześnicy Katarzyny z rodziną)

+ Andrzej Gajewski (od Marii i Franciszka  Kowalczyków)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Brożków)

+ Stanisław Lelek (od Rodziny Wołków)

+Wincenty Zięcik (od włascicieli i pracowników firmy Lauda Metalplast)

+ Maria Woźniak (od sąsiadów)

+ Maria Żmuda (od Andrzeja i Anny Lelek z Kęt)

+ Henryk Brózda (od sąsiadów Pauliny i Pawła Kopeć)

+ Czesław Tomasik (od Anny i Henryka Kłosowskich z Brzeźnicy)

+ Krystyna Bylica (od rodziny Jankowiczów z Krzęcina)

+ Franciszek Niechaj (od szwagra Jana ze Skawiny z rodziną)

+ Józef Badura (od Małgorzaty i Roberta Wójciak)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Róży MB Różańcowej)

+ Henryk Lach (od wychowawców grup ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skawinie)

+ Roman Kowalczyk (od Anny Kowalczyk)

+ Marek Urant (od Rodziny Pospuła)

+ Michał Potaczek (od Rodziny Żmudów)
+ Władysław Urant (od Sławomira z rodziną)

+ Janina Niechaj (od Piotra Morawy z rodziną)

+ Serafin Duchnowski (od Iwony i Roberta Stanclik)

+ Helena Guguła (od Kazimierza Guguły  z rodziną)

+ Jerzy Sadowski (od koleżanki Klary z rodziną)

+ Eugenia Jankowicz (od wnuczki Kasi z rodziną)

+ Władysława Jankowicz (od szwagierki Józefy Jankowicz i Janiny Kawaler  z Grabia)

+ Dariusz Boroń (od koleżanek i kolegów córki Juli z podstawówki)

+ Marian Myśliwiec (od sąsiadki Marii Morawy)

+ Józef Radomski ż. Henryka

+ Rafał Żmuda (od żony z dziećmi)

+ Marianna Krzemień (od rodziny Smajków)

+ Stanisław Lelek 18 r. śm.; Adam Żmuda

29 stycznia  2022 sobota:

07:00 + Aniela Zegar 1r.śm.

18:00 + Józef, Waleria Lelek

30 stycznia 2022 – niedziela:

07:00 + Stanisław, Elżbieta Jagocha r. śm.

09:00 + Henryk, Maria Żmuda

11:00 + Maria Barcikowska+

13:00 + Tomasz, Zofia Knapik; Kazimiera

17:00 + Albina, Franciszek Cycoń, z rodziny